Čakali ste takýto článok skôr pred Vianocami? Vtedy sú takýchto článkov plné internety, ale darček svojmu partnerovi môžete dať na meniny, narodeniny, výročie alebo len tak, lebo ste si vybrali skvelého muža. Ak ste sa však dostali do kreatívnej krízy a nedarí sa vám nič vymyslieť, tu je 5 tipov na darčeky, ktoré vášho partnera rozhodne potešia.

gift-548285_640

Pivo z minipivovarov

Dobré pivo nikdy nemôže byť zlé. A na Slovensku či v Česku nájdete kopec skvelého piva z rodinných a minipivovarov, ktoré si môže váš muž vychutnať napríklad, keď bude pozerať naživo Ligu Majstrov. Zabudnite na europivo, ktoré dostanete v každom obchode, zájdite do lokálnej pivotéky, kde sa popýtajte po pivách značky Clock, Matuška, Wywar, Stupavar či Mazák.

Technické vychytávky

Ktorého muža by nepotešila nejaká technická vychytávka. Dnes sú populárne športové kamery, ktoré si môžete zobrať so sebou kamkoľvek a na to, aká je to malá krabička, robia naozaj super videá. Ako takú kameru vybrať? Rozhodnite sa pre svoj rozpočet a potom nájdite nezávislý rebríček na internete tak, že do Googlu napíšete „action cams under XXX“. Za tie tri X doplňte sumu, ktorú ste ochotná za kameru zaplatiť.

Zájazd na futbal

Je váš muž fanúšikom futbalu? Zájazd na jeho obľúbený tím bude pre neho zážitkom dokonca života. Neviete, kde zohnať lístky? Ak viete, komu fandí, obráťte sa na odborníkov. Cestovná kancelária Futbaltour sa postará o to, aby váš muž okrem lístkov na kráľovský Real Madrid, Bayern Mníchov či Manchester United dostal dopravu, prípadné ubytovanie a aj delegáta. Viac sa dozviete na Futbaltour.sk.

Vinylovú platňu

Pre každého audiofila je vinylová platňa obrovskou radosťou. Že ešte nemáte gramofón? Možno je najvyšší čas, aby ste si jeden kúpili. Potom máte skvelý základ na to, aby ste sa nemuseli trápiť pri kúpe ďalšieho darčeka – jednoducho kúpite iba ďalšiu platňu. No dobre, jednoduché to nebude, ale budete aspoň vedieť, že idete kupovať platňu.

Kozmetika na bradu

Darovať autokozmetiku nie je práve najlepší nápad, to nechajte, nech si muž vyberie sám. Ale ak má váš partner bradu, vyskladajte mu balíček na starostlivosť o tento porast. Na internete nájdete mnoho barber shopov, kde predávajú balzám či vosk na bradu, zastrihávače, štetky na holenie, britvy a ďalšie užitočné vecičky, ktoré udržiavaná brada ocení.

Foto: pixabay.com