Každá žena sa chce páčiť, dostávať komplimenty a mať pocit výnimočnosti aj v obyčajný všedný deň. Niekedy však treba okoliu trošku dopomôcť. Tu je pár tipov na to, aby ste začali dostávať viac komplimentov na vašu adresu a nechali si nenásilne pozdvihnúť sebavedomie..

  1. Zmena účesu

Nemusíte sa hneď objednať ku kaderníčke a zmeniť si farbu vlasov o niekoľko odtieňov, aby si okolie všimlo zmenu. Stačí si napríklad vlasy vyžehliť, zmeniť spôsob, akým ich nosíte a zrazu aj vaša tvár bude vyzerať o poznanie inak.

  1. Červený rúž

Červený rúž vás zmení na nepoznanie! Nielenže sa hodia rôzne odtiene červenej farby rúžu takmer ku každej farbe pleti a vlasov, ale na perách je aj neuveriteľne sexy a zmyselný. Pri jeho nosení si dávajte pozor na zafarbenie na zuboch a vyhnite sa výrazným očným tieňom a vynechajte aj lícenku.

  1. Upravené nechty

Najkrajšie nechty sú vraj prirodzené, no aj tie gélové, keď sú spravené kvalitne a štýlovo, vyzerajú skvelo. Nemusíte si dávať nastavovať dĺžku, pokojne si nechajte zaliať svoju dĺžku nechtov. Upravené nechty sú vašou vizitkou, ktorú vidí množstvo ľudí okolo vás a za ktorú dostanete nejednu pochvalu.

  1. Zaujímavé oblečenie

Pod zaujímavým oblečením nemusíme hneď myslieť niečo vyzývavé. Môže ísť o niečo pekné, netradičné, farebné, so zaujímavou aplikáciou a v neposlednom rade aj sexy. Zmyselné sieťky či krásne čipky ohúria ľudí okolo vás.

  1. Úsmev

Čo viac žene pristane na tvári ako úprimný, nefalšovaný a prirodzený úsmev? Pozitívne naladená dáma dokáže rozžiariť celú miestnosť a upútať svojou dobrou náladou a vysmiatou tvárou na seba pozornosť tak, ako to nikto negatívny a so záporným prístupom nedokáže. A to sa len komplimenty budú sypať jedna radosť!

Foto: pixabay.com