Najkrajší čas roka je už za dverami a pomaly, ale isto sa začína príprava na vianočné sviatky. Premýšľate, aký bude vhodný darček pre vášho milého? Hľadáte niečo výnimočné, ale aj praktické? Máme pre vás pár tipov, ktoré vás isto inšpirujú.

Pohodlne a rýchlo môžete nakupovať aj na internete. Zaujímavé a užitočné darčeky nájdete aj na stránke http://www.mediashopsk.eu/. Objavíte tu dary nielen pre priateľa alebo manžela, ale aj pre celú vašu rodinu. Nájdite vhodný darček a potešte svojich najbližších.

  • 1. Pre automobilového fanúšika: Platinum zimný balíček

Trojdielna sada pre auto nesmie chýbať vo výbave žiadneho motoristu! Nielenže potešíte vášho chlapa, ale aj vy budete šťastná, že pohodlne a rýchlo vyštartuje z parkoviska. Obsahuje čistič skiel s rozmrazovacím účinkom, rozmrazovací sprej a rozmrazovač zámkov. Dokáže chrániť proti mrazu až do – 60 °C. Odstráni sneh, námrazu z auta a určite uľahčí všetky zimné rána.

  • 2. Pre domáceho majstra: 145 dielny set náradia

Ak opravovanie je jeho hobby, zaobstarajte mu hliníkový kufor na kolieskach s profesionálnou sadou náradia a vŕtačkou. Všetko má svoje miesto, takže stále nájde rýchlo, to čo potrebuje. Vďaka kolieskam na kufríku, sa nezaťažuje chrbtica ťažkým presúvaním.

  • 3. Pre praktického muža: Aluma Wallet puzdro

Prekvapte ho s nápaditým a praktickým doplnkom. Moderná peňaženka má pevnú konštrukciu a je neuveriteľne ľahká. Nielenže je nezničiteľná, ale aj bezpečná a vodotesná. Na výber máte čiernu alebo striebornú farbu. Je proti nárazom a takmer nezničiteľná!BBQ gril

  • 4. Pre vášnivého kuchára: BBQ mobilný záhradný gril

Ak si radi užívate pohodu s najbližšími pri chutných jedlách a váš partner rád varí, toto bude ono! S týmto perfektným darčekom, vytvoríte vždy a všade priateľskú alebo rodinnú atmosféru. Mobilný gril využijete na záhrade, terase či v parku. Vďaka svojím rozmerom je skladný a jednoducho sa s ním manipuluje. Stačí už len vymýšľať skvelé recepty!

  • 5. Pre toho, čo neodolá zdravím ovocným alebo zeleninovým šťavám: Smoothie Maker

Rád si dá vitamínovú bombu? Doprajte mu lahodný a zdravý nápoj zo 100 % prírodných surovín. Smoothie Maker je odšťavovač, s ktorým si doma vyrobíte domáce džúsy, mliečne koktaily, zmrzliny a ovocné peny. Stačí si vybrať obľúbené ovocie, pridať do pohára trochu medu alebo trstinového cukru a rozmixovať.

  • 6. Pre športového nadšenca: Ab Circle Pro

Vlastné fitness centrum doma? Áno! Zaobstarajte mu vlastný prístroj Ab Circle Pro – posilňovač brušného svalstva, ktorý formuje horné, stredné, dolné, ale aj šikmé svalstvo. Jednoduchým húpaním zo strany na stranu pôjdu nadbytočné kilogramy rýchle dolu. S fantastickým posilňovačom sa zabaví celá rodina!Ab Circle Pro

  • 7. Pre milovníka skvelej kávy: Systech Kávovar

Skvelá aróma, lahodná a jedinečná chuť, ktorá dokáže nabiť bohatou energiou. Ak ho toto najviac poteší, nie je, čo riešiť. Moderný dizajn, skvelá cena a dva hrnčeky zadarmo. Čo viac môžete chcieť?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!