Clip_in_pramenyDnešná doba je dobou neobmedzených možností a rýchlych riešení. A tak sa z každej z nás môže behom krátkej chvíle stáť oslňujúca dlhovláska. Ak si chcete predĺžiť vlasy rýchlo, lacno, bez pomoci kaderníčky a pekne v pohodlí vášho domova, potom zvoľte metódu clip in. Vlasy umiestnené na páskach sa pomocou špeciálnych clip in sponiek jednoducho pripevňujú. Uchytenie je aj tak pevné, nehrozí tak, že by sa vám prameň uvoľnil a pripravil vám trápnu chvíľku. Sponky majú naviac protišmykový silikónový prúžok, clip in pramienky tak môžete nosiť aj behom športových aktivít a pri tanci, odkladajte ich len cez noc.

Ich aplikácia je veľmi jednoduchá a samotné nasadenie zaberie len pár minút – a rovnako tak rýchle je ich zosadenie. Pretože sa nejedná o trvalú metódu predĺženia vlasov, nijak nezaťažujú vaše vlastné vlasy. Môžete si ich kedykoľvek a kdekoľvek ľahko odopnúť a nosiť ich podľa vašej momentálnej nálady – každú chvíľu môžete byť iná. Naviac je možné ich tepelne a chemicky upravovať, takže ich môžete umývať, fénovať, žehliť, kulmovať, farbiť, upravovať odtieň prelivom– skrátka robiť všetko rovnako ako s vašimi vlastnými vlasmi. Náročné nie sú ani po stránke starostlivosti. Pretože sa toľko nemastia, stačí ich umývať jeden až dvakrát do mesiaca.

Na trhu je veľké množstvo vlasov, ktoré sú určené k predĺženiu. Sú dostupné v najrôznejších dĺžkach, farbách a štruktúrach.  Zorientovať sa v nich niekedy býva poriadny oriešok. Dôležité je vyberať nielen podľa ceny, ale aj podľa kvality. Platí priama úmera, čím dlhšie vlasy, tým vyššia cena. Zakúpené vlásky môžete upravovať do akéhokoľvek strihu, a to tak, aby bol výsledný vzhľad čo najprirodzenejší a predĺžené vlasy dokonale splynuli s vašimi vlastnými. Dosť záleží aj na druhu zvolených vlasov k predĺženiu. Vyberajte také, u ktorých je garantovaná najvyššia kvalita, ktorá zaručí ich perfektné vlastnosti a vzhľad, kvalitnou voľbou môžu byť napríklad 100% ľudské vlasy európskeho typu REMY. Získajte luxusnú sexy hrivu!