Je to naozaj tak. Spodné prádlo výrazne prispieva k tomu, aby sa žena cítila dobre, alebo nepríjemne. Preto je vhodné vyberať pohodlné kúsky. Či už na šport, alebo na zvádzanie, všetko musí sadnúť ako uliate. A pri príležitostiach, kde nestačia len „spoďáre“ image doplníme pekným kúskom odevu. Skvelý výber nájdete na webe www.pushup.sk.

Čo na seba k vode?

Aj vy riešite túto otázku? Pokiaľ plánujete výlet k vode, plavky je vhodné zohnať predbežne. Počasie je tento rok nevyspytateľné, takže vám radíme nečakať s výberom až do posledného dňa pred odchodom. Zákon schválnosti totiž hovorí, že práve keď budete plavky potrebovať súrne, nikde nenájdete také aké potrebujete. Pokiaľ ste sa poučili a chcete nakúpiť teraz, načasovali ste si to skvele! Na spomínanom e-shope totiž práve prebieha výpredaj dámskych plaviek rôznych štýlov aj farieb. Kúsky sa rýchlo míňajú, preto neváhajte.

Ak nie ste odkázaná na výpredaj, otvára sa vám obrovská ponuka plaviek, z ktorých si určite vyberiete. Takmer 1000 rôznorodých modelov vo viacerých veľkostiach je tu len pre vás. Na svoje si prídu aj dámy s veľkosťami „plus size“.

Ktorý štýl je pre vás?

Ak rada provokujete, určite si nenechajte ujsť značku Obsessive. Plavky tejto značky pôsobia veľmi zvodne a sexy. Sú vhodné pre podmanivé dračice a pre typy žien, ktoré rady provokujú.

Ak namiesto provokovania mužov radšej športujete, značka Winner je pre vás tá pravá. Na e-shope nájdete kúsky, ktoré vás vo vode určite nezradia. Sú pohodlné a kvalitné. Okrem plaveckých kusov značka ponúka samozrejme aj bikiny. Tie sú v klasických strihoch a príjemných farbách.

Medzi najobľúbenejšie značky poslednej sezóny patrí Marko. Na e-shope nájdete kráľovskú ponuku plaviek tejto značky. Pokiaľ máte rada trendy, vyberte bikiny s námorníckym vzorom. Marko ponúka okrem klasických veľkostí aj XL a viac, pre plnšie dámy.

Len plavky nestačia

To je samozrejmé. Pokiaľ sa po plážových hrátkach na slnku vyberiete večer medzi ľudí, mali by ste zažiariť. Nech všetci vidia, že ste opálená a oddýchnutá! Pushup.sk ponúka dámske šaty na rôzne príležitosti. Nájdete tu zvodné kúsky, ktoré sú určené skôr do súkromia, ale aj elegantné. Tie využijete na večierok, ale vhodné sú aj do práce. Pokiaľ šaty nie sú to pravé pre vás, v ponuke nájdete aj elegantné a hlavne pohodlné košele značky Nife, ktoré sa dajú dômyselne skombinovať s trendovými business sukňami Figl.

Správne miesto pre nákup

E-shop pushup.sk vám ponúka viac než 4000 produktov. Pokiaľ je na stránke napísané, že je tovar skladom, potom sa spoľahnite, že na sklade určite je. Obchod nepodporuje žiadne nekalé praktiky e-shopov, ktoré sa dnes tak rozmáhajú. Navyše pre stálych zákazníkov je pripravených množstvo zliav a akcií.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!