Možností je mnoho. Nechceme vám týmto článkom vtĺkať rozumy o tom, aké sú pôžičky super, alebo ich obhajovať. Ide skôr o to, aby sa váš pohľad na tento druh služby možno trochu zmenil. Možno si neuvedomujete všetky okolnosti, ktoré s pôžičkami súvisia. Sú tu predsa pre nás, tak prečo sa o nich nedozvedieť viac?

Na čo mi bude pôžička?

Na túto otázku sa dá odpovedať s nekonečnou fantáziou. Pozrime sa napríklad na príbeh slečny Anny. Tej sa pošťastilo mať dieťa v mladom veku 20 rokov. Malá Júlia je jej skutočný poklad. S mužmi už Anna také šťastie nemala, a tak sa životom pretĺkala za pomoci svojej milej mamičky. Malá Júlia má teraz 3 roky a začali sa u nej objavovať zdravotné problémy. Súvisia s vývinom kostí na nohách. Lekári Annu strašia diagnózami, ktoré by ste hľadali hádam len v seriáloch z lekárskeho prostredia. Existuje však skutočný odborník, ktorý by jej dcéru vedel správne diagnostikovať a následne liečiť. Ten však ordinuje v hlavnom meste a Júlia býva veľmi ďaleko. Rozhovory medzi lekárom a matkou pacienta tak prebiehajú výhradne telefonicky. Je samozrejmé, že poisťovňa telefónny účet neuhradí, ale suma na ňom stále rastie.

Nájde sa riešenie?

Anna musela opustiť kvôli chorej dcére prácu na polovičný úväzok a sústrediť sa len na jej uzdravenie. Má v banke nejaké úspory, avšak tie sú zmrazené a môže o ne požiadať až o niekoľko dní. A aj potom bude musieť ešte niekoľko ďalších dní čakať na vyplatenie. Konečne sa jej podarilo objednať sa na vyšetrenie u vysnívaného lekára, avšak zaskočil ju skorý termín. Nebude mať dosť peňazí ani na cestu. Preobjednanie nepripadá do úvahy, pretože na tento termín čakala niekoľko mesiacov. Anna však neklesá na duchu a začne hľadať riešenie na internete. Zistila, že existuje mnoho webov, ktoré ponúkajú obrovský výber rýchlych sms pôžičiek a online pôžičiek.

Anna mala strach, či má cenu požiadať o pôžičku, nakoľko momentálne nemá prácu. Zistila však, že napríklad portál smspozicka.sk ponúka služby, ku ktorým nie sú potrebné žiadne doklady, dokumenty a podobne. Nemusí mať ručiteľa, trvalý príjem… Dokonca je táto služba poskytovaná aj matkám na materskej, dôchodcom a študentom. Anne zasvietili oči. Neváhala a ihneď si prečítala čo všetko musí do formulára, či SMS napísať. Postačí jej meno, ročné číslo, číslo OP, bankové spojenie a adresa. Potom stačí už len vybrať sumu, ktorú potrebuje a zvoliť termín splatenia.

Anna tento krát zvolila pôžičky cez SMS. Bola prekvapená rýchlosťou schválenia žiadosti. O necelých 24 hodín mala peniaze na účte. Vybrali sa s dcérkou za doktorom. Má ešte 15 dní na to, aby sumu splatila. To však zariadi cez peniaze na zmrazenom účte. Získala tak čas a starosti rázom pominuli. Držme jej palce, aby sa Júlia uzdravila.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!