My, ženy, máme veľmi veľa ženských výsad. Jednou z nich je i možnosť obliecť si svojho partnera, nakoľko móda je niečo, čo nás štandardne zaujíma viac ako mužov. Neviem, ako váš partner, ale ten môj sa oblieka príšerne. Moja pomocná ruka je teda absolútne nutná. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu obliecť si svojho partnera podľa vášho i jeho vkusu.

Prvým krokom je bezpochyby určiť si, ktorý z dvoch základných štýlov je preňho smerodajný – elegantný, alebo športový. Nie je dobré obliekať ho do obleku, ak sa mu nehodí k náplni práce či voľno-časovým aktivitám, či sa v ňom necíti dobre. Štandardne ale muži najradšej nosia rifle, tričko a pohodlnú ležérnu mikinu. Niektorí muži radi nahrádzajú tričká a mikiny skôr pánskymi košeľami a svetrami. Váš partner by sa mal k tejto dileme vyjadriť ešte pred veľkými nákupmi.

Pánska móda

Športový typ muža skôr preferuje mikiny. Pomôžte mu vybrať niekoľko ležérnych mikín bez zbytočných okrás, ktoré by bolo ťažké kombinovať s tričkami. Čím viac vzorov a farieb, tým je horšie ich skombinovať s ostatnými kusmi oblečenia a povedzme si úprimne – mužom často kombinácie nevychádzajú. Kapucňa na mikine nie je žiaden problém.

Tričká je dobré vyberať v kvalitných obchodoch, pretože i pri dobre vyzerajúcich modeloch môžu ľahko nastať katastrofálne scenáre, napr. pri voľbe nekvalitného materiálu. V dnešnej dobe je k dispozícii neuveriteľne veľa internetových obchodov, ktoré sa špecializujú práve na mužské tričká. Vo výbere je mnoho kvalitných materiálov i potlačí a ceny sú skutočne primerané výzoru i kvalite trička. Navyše pri nákupe cez internet môžete získať veľa zliav, ktoré vám zaručia ceny veľmi podobné bežným obchodom s menej kvalitným oblečením.

Rifle je dobré taktiež nakupovať v špecializovaných obchodoch, nakoľko v nich nájdete kvalitnejšie strihy, materiály i modely. Pokiaľ nakupujete v bežných módnych obchodoch so širokou škálou tovaru, je dobré nenechať sa zmiasť „trendovosťou“. Trendy niekedy naozaj nie je trendy, a už tobôž nie kvalita. Na čo kúpiť model, ktorý sa po prvom vypraní roztiahne o dve čísla, či zmení farbu o niekoľko odtieňov? Základ je nakupovať oblečenie, s ktorým budete rovnako obaja spokojní aj po dlhšom nosení.

Pánska košeľaPre elegantné typy mužov je veľmi dôležitá bohatá zásoba košieľ a svetrov, nakoľko ide o kusy oblečenia, ktoré sú najnáchylnejšie na zašpinenie, teda muž by mal mať vo svojom šatníku vždy niečo k dispozícii aj navyše. Nie je moc vhodné nakupovať len veľmi pestré modely. Povedzme si úprimne – muž by mal vyzerať ako muž. Taktiež pestré farby nie sú vhodné na seriózne či slávnostné stretnutia a udalosti. Bielou, šedou, čiernou a tmavomodrou farbou určite nič neskazíte.

Pokiaľ má váš partner chuť kombinovať košele s rifľami, mal by sa poohliadnuť po jednoduchších modeloch bez zbytočných trendy príkras ako sú nity, diery a pod. Je samozrejmosťou, že elegantný typ muža má vo svojom šatníku i oblek – alebo radšej hneď niekoľko. Kvalitné viazanky bez postavičiek animovaných filmov sú nutnosťou!

S obuvou to majú muži jednoduché. Ku športovému typu idú botasky, ku elegantnému čierne kožené poltopánky. Poohliadnuť sa po kvalitných kusoch je naozaj dobré, pretože obuv je zase najnáchylnejšia na zničenie. Navyše v nekvalitných topánkach trpia i nohy vášho partnera. A robíte to preňho predsa z lásky…

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!