Kabelka tvorí neodmysliteľnú súčasť nášho outfitu. Či ideme do práce, školy, na prechádzku alebo na výlet – jednoducho všade využijeme služby kabelky. Nie vždy sa však rozhodneme správne, pokiaľ ide o samotný výber kabelky. Vždy musí predovšetkým vyniknúť Vaša osobnosť, pričom kabelka k tomu môže viac či menej výrazne dopomôcť.

Kabelka

Podľa akých pravidiel sa riadiť?

V prípade, že Vaša postava je skôr štíhla a vysoká, mali by ste si vybrať oválnu kabelku alebo kabelku so štvorcovým tvarom. Ideálnym príkladom je napríklad kabelka grab, ktorú si zvyknú obľúbiť práve ženy s takouto postavou. Pre menšie ženy s o niečo vyšším číslom na váhe zasa odporúčame, aby si zvolili skôr o niečo menšiu kabelku s minimom vreciek navyše. Batohy či ruksaky nie sú pre tieto ženy najšťastnejšou voľbou. Azda všetky kabelky ponúkajú nastavenie dĺžky uší, vďaka ktorým kabelka na Vás vyzerá ešte o niečo lepšie. Nikdy by však dĺžka kabelky nemala presiahnuť oblasť bokov. Platí to najmä pre dámske kabelky cez rameno, ktoré si našli obľubu najmä u mladších žien. Vyberať si pritom môžete spomedzi rôznych materiálov, farieb, ale aj veľkostí. Niekedy je však lepšie to nepreháňať a držať sa skôr jednoduchosti, ako extravagancie.

Ako si zvoliť farbu kabelky?

V súčasnej dobe máte na výber veľmi široké spektrum farieb. Od tých najtmavších až po veľmi svetlé odtiene, bielu nevynímajúc. Farbu kabelky si vždy vyberte s ohľadom na Váš outfit. Taktiež sa riaďte aj celkovým dojmom, ktorý chcete dosiahnuť. S fialovou kabelkou sa Vám nepodarí dosiahnuť rovnaký outfit ako s čiernou a podobne. Skvelým príkladom sú napríklad aj listové kabelky, ktoré nie sú príliš veľké, zaujmú však svojou farbou a prípadnými zlatými či striebornými doplnkami. Výber farby ovplyvňuje aj aktuálne ročné obdobie, keďže počas zimy si volíme tmavšie a počas leta bledšie odtiene kabeliek.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!