náušniceAj vy to poznáte? Pozeráte sa na všetky tie krásne väčšie či menšie blyštiace sa náušnice, no neviete sa rozhodnúť, ktoré si vybrať? Nezúfajte. My vám poradíme, podľa čoho, okrem vlastného vkusu by ste sa pri výbere tých správnych náušníc mali riadiť.

Vyberajte si náušnice podľa typu vašej tváre.

Náušnice vhodné pre guľatú tvár. Ak máte tento typ tváre, pristanú vám visiace náušnice. Či už sú to trojuholníky, obdĺžniky alebo podlhovasté náušnice. Dlhé náušnice vám krásne predĺžia tvár a krk. Vyhýbajte sa malým, jemným náušniciam na zapichovanie. Zbytočne tým svoju guľatú tvár ešte viac zaguľatíte a zvýrazníte.

Ak patríte medzi tie šťastné, ktoré získali do vienka oválnu tvár, pristanú vám akékoľvek náušnice. Vyberať teda môžete bez obmedzenia. Veľké, malé, hranaté, guľaté, skvelo budete vyzerať v každých. Vyhnúť by ste sa mohli snáď len oválnym náušniciam, ktoré presahujú hranu vašej tváre.

Experimenty a trojuholníková tvár. Vášmu typu tváre lichotia najmä oválne náušnice, špirálovitý tvar náušníc alebo kvapky. Vyberajte si z tvarov, ktoré vašej tvári dodajú ženskosť a zjemnia ju.

Ak ste majiteľkou hranatej hranatej tváre, najviac sa vám hodia guľaté alebo dlhé náušnice. Vyhýbajte sa naopak príliš výrazným geometrickým vzorom. Nič nepokazíte ani drobnými a jemnými náušničkami, ktoré črty vašej tváre zjemnia a zmenšia.

Už viete aký typ náušníc sa vám hodí. Už záleží len vybrať si farbu, materiál, či už je to zlato, striebro alebo veľmi moderná oceľ.

Obľubujete lesk kryštálov? Swarovski náušnice sú veľmi obľúbeným doplnkom, ktoré dokážu rozjasniť akýkoľvek outfit. Či už si si vyberiete strieborné náušnice alebo zlaté, nepokazíte tým nič. Nosí sa všetko. Ak však chcete ísť s trendami, ako farby zvoľte hnedú, červenú, oranžovú alebo napríklad tmavofialovú.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!