Každá žena túži po tom, aby vyzerala čo najlepšie, neodolateľne, no hlavne sa chce páčiť. Na jej atraktívnom výzore sa podieľa množstvo faktorov. Predovšetkým je to pekná, súmerná postava, štýlové oblečenie a atraktívny výzor. Nie každá sa však narodila s takýmito danosťami, na veci to však nič nemení a príťažlivo môže pôsobiť aj krásou menej obdarená dáma. Záleží na nej, či chce alebo nechce byť pekná, pretože v dnešnej dobe sa dajú kúzla robiť veľmi jednoducho. Na ženskej kráse sa podpisujú samozrejme aj prsia. Počas jednotlivých období života ženy sa menia, preto si zaslúžia tú najlepšiu podporu, ktorú im môže dať samozrejme kvalitná a správna podprsenka. Nie je však najdôležitejšia značka či materiál, z ktorého je vyrobená, ale jej veľkosť, ktorá dáva prsiam správny tvar a zároveň ich spevňuje.

Táto pre ženy dôležitá ale aj obľúbená spodná bielizeň je na dnešnom trhu dostupná v mnohých veľkostiach a prevedeniach. Existuje veľké množstvo typov, z ktorých si môžete vyberať podľa vašej potreby ako aj vkusu. Aby však spĺňala svoju základnú požiadavku, je dôležité nosiť vhodnú veľkosť. Na to, aby ju dáma dokázala najlepšie posúdiť, ktorá je pre ňu tá najvhodnejšia, musí si najprv odmerať veľkosť poprsia. Krajčírskym metrom sa jednoducho odmeria veľkosť pod prsiami. V prípade veľkosti košíčkov sa merajú samotné prsia.

Ak budete mať tieto rozmery zistené, zakúpenie tej najvhodnejšej podprsenky pre vás už nebude predstavovať problém. Dbajte však na to, aby vám prsia správne spevňovala a aby ste sa pri jej nosení cítili pohodne. To znamená nesmie vás nič tlačiť ani iným spôsobom rušiť. Vyberajte si aj najvhodnejší materiál, taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Či už zvolíte bavlnu alebo satén je len na vás, vy sa však musíte cítiť dobre po celý čas jej nosenia.

Pomocou podprsenky môžete zakryť aj drobné nedostatky, ktoré vám nevyhovujú alebo ich potrebujete opticky eliminovať. Známe sú push-up podprsenky, ktoré sú určené pre menšie prsia. Pomocou nich ich opticky zväčšíte, čo vám môže pridať na sebavedomí aj nálade.

Či už teda zvolíte bielizeň klasickú alebo na zvýraznenie vašich predností, dávajte si pozor, aby bola v tej správnej veľkosti, ktorú potrebujete. Tak sa potom budú na vás pekne vynímať aj obľúbené luxusné košieľky, pod ktoré určite nie je vhodné nosiť niečo, čo vám je príliš veľké alebo tesné. Vybrať si správnu veľkosť je základ k tomu, aby sa žena cítila sebavedome a pohodlne. Potom sa môže v spoločnosti zabávať absolútne spokojne a môže si užívať príjemný čas do sýtosti.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!