Vzťah medzi mužom a ženou ide veľakrát absolútne proti všetkej logike. Dokáže nás nahnevať maličkosť a nad naozaj dôležitou otázkou, ktorá rozhodne o našom vzťahu, napríklad akým smerom sa bude vyvíjať, nehľadíme. Ak už aj nastane problém a ostanete v pomykove, nasledujúcimi radami si zaiste pomôžete. Veď uvidíte, prax vás naučí svoje.

Buďte vždy sexi
Najsilnejšou zbraňou všetkých žien je nepochybne telo, krivky a celkový dojem, ktorý na nás naši partneri tak milujú. Nie je však všetko len o mejkape a účese. Samozrejme, vlasy sú korunou krásy, ale luxusné košieľky dostanú vášho partnera do tej správnej nálady. Nielen, že zametiete problém či hádku hneď pod koberec, ale navyše si aj užijete pekný večer okorenený o krásne pocity.

Nenechávajte nič na náhodu a posteľné hry si dokonale “ošéfujte”. Buďte kráľovnou vo vašom teritóriu. Vytrénujte si svoju polovičku podľa toho, ako vy sama chcete. Stačí si kúpiť kvalitnú dámsku spodnú bielizeň a ostatné už nechajte na osud. Výhovorky typu “v obchode nebolo nič pekné a musela som zobrať tieto bombarďáky” nie sú namieste!

Nespoliehajte sa partnerskú istotu
Sťažoval sa vám už partner na fakt, že ste sa, žiaľ, zabudli oholiť na miestach, ktoré má vidieť len on sám? Možno je ticho, ale poriadne to v ňom vrie. Partnerská istota je síce pekný pocit, no nie stály. Niekedy môže nastať situácia, že práve toto zabudnutie vám pokazí celý deň a partner vás upozorní na to, čo si všimol. Ak vyžadujete od partnerov vernosť a starostlivosť, to isté čakajú aj oni od vás. Tak ich nesklamte a ukážte im, že poznáte, čo je to byť bohyňou krásy.

Ako vyriešiť experimenty v posteli?
Keď to v posteli už neklape na 100%, zvyčajne vaše inteligentné polovičky prídu s absolútne divným experimentom, ktorý môže niektorú z vás hneď odrovnať, prípadne znechutiť. Treba brať na zreteľ, že negatívne odpovede smerujú k ochladeniu, stráca sa vášeň a nie je to skrátka to pravé orechové. Buďte kreatívna a skúste vymyslieť niečo vlastné, originálne, čo sa vám bude páčiť a všetko bude, ako má byť.

Ilustračné foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!