Dnešné módne časopisy sa zaoberajú aktuálnymi trendmi v rôznych oblastiach. Od spoločenských šiat, cez ležérne oblečenie až po topánky. Byť však trendy a zároveň príťažlivá v športovom je takisto dôležité. Či už nosíte tento druh oblečenia výlučne na šport alebo sa v ňom cítite natoľko dobre, že by ste si ho obliekli aj do divadla, základom je dobrá zladenosť a pohodlnosť, čo u tohto druhu outfitu nie je vôbec problém. Preto nech už praktizujete akýkoľvek druh športu, aj pri týchto aktivitách máte právo vyzerať tip-top. Nemusí to byť vždy výlučne značkové oblečenie, dôležité je, aby sa hodilo k vašej postave a zvýraznilo vyšportované črty tela, na ktorých tak ťažko pracujete.

Základom musí byť príjemný materiál, v ktorom sa budete cítiť dobre, voľne a slobodne. Nesmie vás nikde sťahovať, ale ani byť príliš voľné. Voľte strihy podľa toho, na aký účel ich budete používať, v akom období a k akému športu. Vhodné je vyberať tričká, ktoré odvádzajú vlhkosť, aby ste sa zbytočne netrápili potom a cítili sa v každej situácii príjemne sucho.

Nepodceňujte športové oblečenie a každé jedno, pre ktoré sa rozhodnete si poriadne vyskúšajte. Dbajte na to, aby vám dobre sedelo a zároveň spĺňalo vaše očakávania. Nebráňte sa farbám a vzorom, aj pri športe by ste mali vyzerať sviežo a veselo. Zabudnite na fádne tmavé tepláky, investujte radšej do kvalitnejších nohavíc alebo legín. Ich priliehavý materiál sa absolútne prispôsobí vášmu telu a pri pohybe vám nebude nič prekážať, ani vás zbytočne obopínať. Vrchnú časť odevu voľte takisto pohodlnú, výborné sú tielka a tričká s priliehavejšími rukávmi. Ak by ste siahli po voľných rukávoch, mohli by vás pri cvičení znervózňovať, prípadne spôsobiť úraz.

Dámy so silnejšími stehnami by si mali obliekať dlhé, mierne voľné nohavice, určite nie legíny. Ak máte naopak krásne vyšportované ramená, prečo ich neukázať v modernom tielku alebo tričku s kratšími rukávmi? Pri postavách s chudými a dlhými nohami je najvhodnejšie používať krátke nohavice, najmä v letnom období alebo ešte stále obľúbené krátke sukne, ktoré sa využívajú najmä pri tenise.

Nezabúdajte na vhodnú obuv. Tá je veľmi dôležitá. Mala by byť pevná, aby sa vám noha nevykĺbila. Pre bežcov je dnes vyvinutá špeciálna obuv, ktorá tlmí odraz od zeme a tým sa nepoškodzujú kolená ani kĺby.

Aj športové oblečenie je rozhodujúce pre váš atraktívny look. Malo by zvýrazniť vašu postavu a zároveň rešpektovať požiadavky vášho tela pri športe.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!