Možno vám ho predstavil váš spoločný kamarát, možno sa vám prihovoril na diskotéke. Na prvý pohľad šarmantný mladý muž, ktorý vám neskáče do reči a vždy vám ochotne otvorí dvere. Zdá sa vám táto predstava nereálna? Omyl! Na začiatku môže byť každý chlap neodolateľný, ale viete rozpoznať, či s takýmto naoko gentlemanom môžete počítať do budúcnosti? Chcete vedieť, či mu zdvorilé správanie vydrží a či to nie je len ďalší sukničkár? Zistite to hneď pri prvom stretnutí! Stačí na to len zopár trikov…

Informácie, informácie, informácie!
Ako sa dozvedieť, čo je váš nápadník zač? Jednoducho; nenútene ale so záujmom, sa ho spýtajte na základné informácie. Možno vám na veku nezáleží, no určite sa spýtajte na jeho povolanie. Zistite, či ho práca napĺňa, či zvykne často striedať zamestnania, alebo má rád skôr istotu v práci. Na prvom stretnutí, sa ho pokojne môžete spýtať aj na jeho rodinu; má dobré vzťahy v rodine? Výborne! Dobré rodinné zázemie hrá v jeho prospech! S láskou sa stará o svojho psa? Ešte lepšie! Pokým so svojím štvornohým miláčikom chodí na prechádzky a myslí to s vami vážne, čakajte, že už čoskoro sa zoznámite s jeho zvieracím miláčikom!

Reč tela – je na love alebo hľadá vzťah?
Máte pochybnosti vo vzťahu s týmto možným adeptom? Nepodľahnite pochybnostiam, príďte na to, ako odhaliť klamára! Práve reč tela, má veľkú moc, ako odhaliť klamstvo a ako zistiť pravdu. Ak teda spozorujete uhýbavý očný kontakt alebo škrabkanie nosa, časté dotyky tváre, pravdepodobne je tento muž typický maskulínny lovec.

Ak teda nemáte záujem o ľahké flirtovanie, ale o vážny vzťah, venujte svoju pozornosť mužovi, ktorého pohľad do očí je priamy, no zároveň príjemný. Ak je navyše jeho telo, zrkadlovo otočené k vám, je naklonený tomu, čo hovoríte a najradšej by vás počúval celé hodiny! A takisto, zamiloval sa do vás, aj keď zdvíha obočie alebo sa k vám občas nakloní. Naozaj, reč tela prezrádza viac ako tisíc slov, hlavne, ak sú tie slová prázdne a neúprimné!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!