Firemné večierky sa rokmi ukázali ako jeden z najlepších spôsobov utužovania pracovných kolektívov a vytvárania priateľskejšej atmosféry na pracovisku. V práci sme stále napätí, vystresovaní a nemáme čas kolegov poriadne spoznať. Práve preto je neformálne prostredie na firemnom večierku ideálnym pre zlepšenie vzťahov a nadviazanie priateľstiev.

Firemné večierky bývajú organizované vedením firmy, ktoré väčšinou určí aj tému a spôsob, akým sa máte obliecť. Väčšinou to býva neformálny dress code, čo znamená, že muži si oblečú sako, nohavice a košeľu bez kravaty. Ženy majú možnosti otvorené.

Veľmi dôležitým aspektom pre zachovanie dobrých vzťahov je to, aby boli pozvaní všetci pracovníci. V opačnom prípade by mohlo mať organizovanie takéhoto večierku práve opačný efekt, ako by malo mať. Zároveň býva zvykom, že pozvaný zamestnanec má možnosť priviezť si aj tzv. “+1”, teda svojho partnera, či partnerku.

Etiketa v podaní Ladislava Špačka – ako má vypadať prípitok

Foto na titulke: Flickr.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!