Milé dámy, viete v čom spočíva hlavná výhoda nakupovania v obchodnom dome Albero? Všetok nábytok do svojej domácnosti zakúpite pod jednou strechou, k dispozícií Vám budú profesionálni pracovníci a tovar, ktorý si zakúpite Vám bude dodaný až k Vám domov. Sedacie súpravy, obývacie izby, spálne, detské izby, kuchynské linky, stoličky, stoly a ešte oveľa viac. To všetko pod jednou strechou, v jednom obchodnom dome.

Kuchynské linky, ktoré nájdete v obchodnom dome Albero sú nadčasové, moderné komfortné a vysoko kvalitné s dokonalými detailmi. Ponúkané kuchynské linky dodávajú najpoprednejší výrobcovia, ktorí skombinovali vysoké nároky klientov na vonkajší vzhľad a vnútornú funkčnosť a praktickosť jednotlivých druhov linky. Školení personál Vám ochotne poradí aký druh kuchyne by sa najlepšie hodil do Vašej domácnosti. Ak je varenie Vašim koníčkom, poradia Vám aj spotrebiče, ktoré sa ku kuchynskej linke budú najlepšie hodiť, ako ich zladiť, a zakomponovať priamo do linky tak, aby bola Vaša práca v kuchyni príjemná a vy ste boli maximálne spokojná. Pokiaľ bude Vaša kuchyňa slúžiť len na reprezentáciu Vašej domácnosti, a čas ktorý v nej strávite bude len minimálny, aj tento faktor pracovníci vezmú do úvahy, a odporučia Vám kuchyňu, ktorá bude mať hlavne reprezentatívny charakter.

Nielenže bude personál ochotní a ústretoví v predajni, ale pracovníci obchodného domu Albero Vám tovar dovezú až k Vám domov, a celú kuchynskú linku Vám do posledného detailu poskladajú, a všetko si po sebe upracú. Vy nebudete mať žiadne starosti s montážou ani upratovaním Vašej drevenej podlahy, koberca, či dlažby.

Výhodou kuchynských liniek z Albera je, že sú variabilné a dokážu Vám ich vyrobiť presne na mieru prispôsobenú priestoru, kde bude umiestnená, a podľa Vašich predstáv. Vašu kuchyňu Vám najskôr vyrobia v počítači a vy si budete môcť povedať, aké zmeny by ste ešte chceli zrealizovať, a až po Vašom odsúhlasení Vám kuchynskú linku vyrobia na mieru. Kuchynské elektrospotrebiče ako chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, sporák a mnohé iné doplnky môžu byť podľa Vašich požiadaviek súčasťou vizualizácie a spoločnosť Vám ich vie zabezpečiť.