aloe veraAk ste rozhodnutá, že nechcete chudnúť, ale efektívne redukovať svoju telesnú hmotnosť, je nevyhnutné oboznámiť sa so zásadou číslo jeden ohľadom účinného zhadzovania nadbytočných kíl. Nadváha pre ženy poväčšine znamená viac estetický ako zdravotný problém. Každá z nás sa cíti menejcenne, keď jej driek obopína odpudivý tuk a pri výbere bikín si musí dávať pozor, aby celulitída bola dostatočne zahalená. Pre takúto ženu musia byť tabu aj trendy legíny, sexi tričká nad pupok či priliehavý latex.

Neforemná postava do značnej miery narúša aj psychickú harmóniu, dámam spôsobuje stres, nervozitu a depresívne stavy. Aby sa každá z nás mohla tešiť z postavy ako lusk, treba sa najprv zamerať na svoj zdravotný stav, pretože viaceré ochorenia tvoria prvotnú príčinu obezity. Ak konzumácia istých liekov zadržiava v našom tele vodu, spomaľuje sa metabolizmus a následne dochádza k usádzaniu toxínov v organizme. Štíhlou ako prútik takto rozhodne nikdy nebudete! Po tom, čo svoje závažné zdravotné problémy s pomocou odborníkov vyriešite, zachovajte chladnú hlavu a nehrňte sa do nezmyselných troj, štvor, či päťdňových diét, ale zamerajte sa na pravidlo číslo dva.

Naštartujte svoj deň s aloe vera!
Nielen dámy od sporáku či slečny zo školských lavíc, ale aj odborníci na zdravú výživu upozorňujú všetky milovníčky uletených diét, že chudnutie sa začína správnou detoxikáciou organizmu. Naše telo si vyžaduje, ale rozhodne aj zaslúži raz za štvrťrok podrobiť sa vnútornej očistnej kúre. Na trhu je dnes množstvo detoxikačných štiav a čajov, preto nie je dôvodu vyhovárať sa na deficit očistných prípravkov.

Nesprávnym, nepravidelným stravovaním, nedostatkom pohybu, stresom či konzumáciou antibiotík sa v našom tele neustále hmýria toxíny, voľné radikály a iné škodlivé látky. Tie zhoršujú našu celkovú imunitu, sú príčinou rôznych srdcovocievnych a nádorových ochorení. Aby sme týmto neduhom predišli, je najvyšší čas naliať si do pohára čistej šťavy z aloe vera.

Len so zdravým tráviacim traktom a správnou črevnou mikroflórou bude naše chudnutie efektívnejšie a deň veselší. Jeden deciliter prírodného extraktu z aloe vera prečisťuje črevá, znižuje prekyslenie a podporuje obranyschopnosť organizmu. Aloe vera upravuje hladinu cholesterolu v krvi, zdravou a krásnou robí aj našu pleť. Majte však na pamäti, že počas detoxikačnej kúry treba oveľa viac dbať na pitný režim. Na zdravie a štíhlu líniu s aloe vera!

Foto: pixmac.sk, Lucy Harper – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!