Leto je pomaly tu, a s ním sa nám otvára svet neuveriteľnej prírody. Ľudstvo si však už dávno odvyklo od života v čistej a nepoškvrnenej prírode. Preto sa na výlet musíme trochu pripraviť. Nepodceňujte prípravu, tá vám totiž  môže zachrániť život a spríjemniť chvíle. Nezabúdajte na kvalitné oblečenie, rôzne zlepšováky a zabezpečte si čo najviac pohodlia. Len tak sa budete do prírody vracať stále častejšie a radi.

Žena v army shope?

Že vám to nejde dokopy? To je chyba! Pokiaľ obľubujete prírodu a výlety, tak vám nebudú stačiť len tepláky a tenisky. Po určitom čase vás polhodinová prechádza omrzí a možno zatúžite po troche dobrodružstva. A práve teraz prichádza na rad army shop. Tu nájdete všetko, čo potrebujete. Od spodného prádla, až po nožíky, príbory a rôzne doplnky. Základným kameňom zostáva oblečenie, ktoré musí byť kvalitné a odolné.

Kde nájdem kvalitu?

Na Slovensku je predaj funkčných army vecí  pomerne rozšírený, avšak nie v každom obchode nájdete to, čo práve potrebujete. Riešením je e-shop www.armik.sk, ktorý má široký sortiment tematického tovaru.

Prečo nakupovať práve tu?

  • Široký sortiment svetoznámych značiek. Obchod ponúka tovar od výrobcov, ktorý na Slovensku takmer nikde nenájdete. Určite ho nikde nenájdete v takejto širokej ponuke. Medzi obľúbené značky patrí Mil-Tec, Vintage Industries, Haix a podobne.
  • Skvelé ceny. E-shop nevykorisťuje zákazníka predraženým tovarom. V ponuke je sortiment, ktorý podlieha maloobchodným cenám, ktoré sú mnohokrát výrazne znížené.
  • Pravidelné akcie a výpredaje. Tie sa konajú celoročne. Práve teraz – v mesiaci máj však máte šancu využiť 5% zľavu na kompletný sortiment z celého obchodu. Kde inde by ste našli sexy dámske army nohavice za necelých 25 euro? Obchod ponúka aj trvalé zľavy pre profesionálov (policajti, vojaci, airsoftové kluby…).
  • Bleskové dodanie. Pokiaľ si v pondelok naplánujete víkendový výlet do prírody a nemáte výbavu, nemusíte plány zahadzovať. Pri tovare skladom budete mať balíček doma v priebehu 2 až 4 dní od objednávky (prípadne prijatia platby – ak ste zvolili platbu cez bankový účet).
  • Výmena veľkostí bez problémov. Ak si objednávate oblečenie a nesadne vám, nie je problém vymeniť veľkosť. Problém s veľkosťami robia hlavne nohavice, či outdoor bundy, ktoré je lepšie si vyskúšať. Pre každý prípad sa na webe nachádzajú tabuľky veľkostí, aby bola šanca omylu čo najmenšia.
  • Rôznorodé typy platby. Vo väčšine e-shopov je zvykom dávať len možnosť platby na dobierku a platby cez bankový účet. Armik.sk je otvorený novým možnostiam a preto môžete využiť aj účty na PayPal, či MoneyBookers, ktoré predstavujú bleskové riešenie poslania peňazí.

Foto: Pixmac.sk, intuxication – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!