Pochytila už aj vás vianočná horúčka a začali ste nakupovať darčeky pod stromček? Častokrát nie je vôbec jednoduché nájsť tie správne veci pre všetkých vašich blízkych. A čo je horšie, pred Vianocami zvykne bývať aj najväčší zhon v práci, a tak vyčleniť si čas na chodenie po rôznych obchodoch a kupovať každý jeden darček osobitne sa môže zdať takmer nereálne. Práve pre takých z vás prichádza už po tretí rok v rade akcia s názvom Deň dopravy zdarma, ktorú úspešne zastrešuje najväčší slovenský internetový nákupný portál a porovnávač cien Heureka.

pay-706798_1280

Tohto roku akcia Deň dopravy zdarma prebieha presne 15. novembra od 12:00 a trvá do 16. novembra 12:00!

Zapojené e-shopy, ktoré nás najviac oslovili

Obľúbený internetový predajca kvalitného spodného prádla Astratex.sk.

Zákazníci 4home.sk sa dokonca môžu tešiť na ešte dlhšie trvajúcu akciu bez platenia dopravy, ktorá bude trvať už od polnoci utorka 15. novembra až do štvrtka 23:59. Práve cez e-shop 4home.sk môžete kúpiť tie najlepšie doplnky do domácnosti a potešiť nejednu blízku osobu na Vianoce.

Do obľúbenej predvianočnej akcie je zapojený dokonca aj inSPORTline.sk, kde nakúpite doslova všetko pre šport, ale aj nákupný dom www.TPD.sk, kde predovšetkým nájdete elektroniku.

Nie je skvelé nakúpiť, neplatiť nič viac za dopravu a pritom vôbec nemusíte vyraziť do nákupného centra?

Neváhajte, veď akcia trvá len jeden deň, zaistite si darčeky pod stromček pre každého a ušetrite na doprave!

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!