Hľadáte univerzálny vianočný darček pre dievčatá i chlapcov či dokonca pre úplne rozdielny vek vašich detí? Darček, ktorý poteší bez najmenším pochýb každého, je sedací vak. V ňom sa dá spať, učiť, pozerať televízor, čítať, oddychovať. V skratke, je použiteľný takmer na všetko, na čo si pomyslíte. Sedacie vaky od značky Fatboy urobia Vianoce krajšími každému, komu je darček určený.

Sedacie vaky Fatboy sú plnené polystyrénovými guličkami, ktoré majú vyššiu hustotu a držia si tak tvar. Na výber máte hneď niekoľko tvarov, farieb i veľkostí a na vás je už len sa rozhodnúť. Stačí si zadovážiť jeden sedací vak Fatboy a nebudete sa z neho chcieť postaviť, tak si ho zamilujete!

Najjednoduchším, no nie menej obľúbeným je sedací vak Fatboy The Original, ktorý si môžete zvoliť až v trinástich rôznych farebných variantoch. Rozmer vaku je 140 x 180 centimetrov, ktoré vám zaručia pohodlné sedenie. Fatboy The Original je navyše uznaný odborníkmi ako pomocník pri bolesti kĺbov a svalov. Pýtate sa, čo s čistením? To je viac než jednoduché, vak stačí vlhkou látkou pretrieť a vyzerá znova ako nový!

Zatiaľ čo The Original je zhotovený do interiéru, sedací vak Buggle-up je predurčený na vonkajšie použitie. Máte záhradu či terasu? Potom neváhajte a zaobstarajte si jeden z ôsmich variant Buggle-up a do domu sa vám nebude chcieť už ani ísť. Buggle-up odolá vode a pre ideálne polohovanie obsahuje v rohoch remene s krúžkami, takže ho môžete použiť ako ležadlo, deku i sedačku. Potrebujete viac?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!