Máte radi veselé stretnutia s priateľmi a rovnako radi ich hostíte pri stole plnom dobrôt a nápojov? Poradíme vám, čo by mal obsahovať každý dobrý domáci bar.

Arzenál na miešané nápoje

Keď máte dostatok voľného miesta na vytvorenie domáceho baru, pri výbere alkoholických i nealkoholických nápojov (sirupov na miešané nápoje, sýtených nápojov) sa môžete vyšantiť. Nemusíte si hneď  v kuchyni murovať barový pult, úplne vám postačí na to vyčlenená skrinka alebo osobitná polica v špajzi. Pri nákupe alkoholu do vášho domáceho baru určite nezabudnite na vodku. Je to akýsi základ najmä pri miešaných nápojoch, no mnohí vaši známi si ju radi vychutnajú i samotnú alebo v kombinácii s džúsom. Rovnako často sa používa aj gin, rum, brandy, tequila alebo martini. Chuť každému miešanému nápoju dodajú ochutené likéry (mandľové, kakaové, kokosové, kávové či obľúbené modré Curacao alebo Cointreau), no aj šumivé či ľahké vína. Aby ste však ulahodili chúťkam každého vášho hosťa, pre istotu si do baru zadovážte aj nejaké ovocné alebo bylinné destiláty a pár plechoviek/fľašiek piva.

Objednávajte si alkohol online

Ak sa vám na veľký nákup nechce vybehnúť do mesta, využite možnosť zadovážiť si alkoholické i nealkoholické nápoje online. Stránka Mabo.sk má vo svojej ponuke kvalitný značkový alkohol za tie najlepšie ceny, práve preto tam radi nakupujú vo veľkom aj gastro zákazníci. Nakupovať v predajni Mabo je možné aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Je to pohodlné, rýchle a prehľadné a ušetríte kopu času, ktorý by ste inak premárnili v supermarkete. Tovar vám bude navyše doručený priamo domov, takže sa nemusíte naťahovať s ťažkými taškami. Prichádza čas letných párty, pripravte sa ako hostiteľ na jednotku a nenechajte svoju návštevu sedieť nasucho. Nemiešaný alkohol alebo miešané nápoje dodajú správnu náladu každej spoločnosti.

Foto: pixabay.com