Pre veľa žien je kabelka jedným z najdrahších položiek na nákupnom zozname. Súčasne im ale robí najväčšiu radosť, takže utratené peniaze neskôr nikdy neľutujú. Tento stav sa rýchlo vykompenzuje dobrým pocitom z nového a originálneho kúsku, ktorý sa v konečnom dôsledku dá veľmi jednoducho ladiť naozaj s celým oblečením.

Prečo je tak vysoko cenená?

Kabelka je naozaj univerzálny módny doplnok, ktorý si ženy obľúbili z niekoľkých dôvodov. Samozrejme, že tým najhlavnejším je asi štýl, ktorý vám značková kabelka Desigual celkom určite dodá. Potom je to vlastnosť, ktorá umožňuje jej použitie na viacero účelov. Nákupy, pracovné pomôcky, knihy, kozmetika, mobil, peňaženka a kľúče. To všetko má žena vďaka jednému kúsku vždy pri sebe. Kabelky sú vyrábané z materiálov, ktoré sú odolné, nešpinia sa a netreba ich často čistiť.

Nie je to nerozlučná dvojica

Stále zaužívaná fráza, že kabelka musí ladiť k topánkam sa z mysle mnohých žien asi len tak jednoducho nevytratí. Nikdy neurobíte chybu, ak ju zladíte s kabátom, alebo iným módnym kúskom. Topánky a kabelka sú dve veci, ktorým dnes módny návrhári dávajú iný rozmer. Teda stačí mať jednu dokonalú kabelku, ktorá oživí celý váš štýl, alebo naopak. Obujte si topánky Rieker a vaša chôdza vynikne tak, že nič iné si na vás ostatní ani nevšimnú.

Zvážte všetky zaužívané pravidlá a urobte si zoznam tých skutočne dôležitých. Bohato spestrená dovolenka v Taliansku môže byť aj pomocou spomínaných rád  zaujímavá. S vašou kabelkou a topánkami vyniknete všade, no nikdy to nepreháňajte, pretože všetko má svoje hranice únosnosti. Ak sú tieto dve veci príliš extravagantné, naozaj si na prechádzku, alebo do kaviarne vezmite len jednu z nich.

Foto: pixabay.com