Muži to v nákupe oblečenia a spodného prádla mali vždy nejak zariadené. Od narodenia až po dospelosť im trenky a ponožky zaobstarávala mama. Keď sa synáčik osamostatní, štafetu preberá partnerka, milenka, či manželka. Kto by im inak nakupoval, keby nebolo žien? Nakoľko je táto situácia u väčšiny chlapov stále nezmenená, partnerky majú aspoň menej starostí s nakupovaním darčekov a prekvapení. Kvalitné spodné prádlo je vždy trefa do čierneho, ale samozrejme len vtedy ak je správna veľkosť. Čo teda môžeme svojim partnerom dopriať?

Čo na srdci, to pod nohavicami

Pokiaľ ste s partnerom už dlhšie, istotne zdieľate spoločnú domácnosť. V tomto prípade už určite ovládate jeho krivky a tiež to, čo mu na ne sadne. Čo ale robiť, keď ste prakticky videli len pár krát to, čo nosí pod nohavicami? Vo vašej prítomnosti môže totiž nosiť sexy boxerky, ale doma v pohodlí nosí voľné trenírky. To, aké prádlo muž nosí však môžete aspoň približne zistiť aj bez sledovania, či prehľadávania šuplíkov. Stačí, keď ho trochu spoznáte.

Pre pohodárov

Športové typy, ktoré nosia na von voľné pohodlné oblečenie (často aj tepláky) na 90% skrývajú voľné pánske trenky. Pri pohodlnom oblečení sú trenírky praktické, pohodlné a a nikde nič netlačí. Mnoho žien chlapom takéto trenírky závidí, pretože ženy pomerne často nosia obtiahnuté oblečenie a pod takýmto typom odevu by sa „volňásky“ príliš neuchytili. Ale pozor! Pokiaľ je čas na šport, určite sú na mieste boxerky, ktoré držia všetko na mieste.

Pre slušňáka

Muž, ktorý chodí oblečený elegantnejšie často siaha v šatníku aj po upnutejších kusoch odevu. Aj toto je dôvod na navlieknutie boxeriek. Tie držia pokope všetko čo majú, avšak nesťahujú. Sú veľmi pohodlné, ale dôležité je trafenie veľkosti. Pokiaľ nakupujete v „čiňákoch“ je veľká šanca, že veľkosť netrafíte. Dôležité je skúsiť pružnosť materiálu – hlavne hornej gumy, ktorá je najpevnejšia. Prádlo tiež nesmie škrtiť na stehnách. Pokiaľ máte možnosť zobrať so sebou partnerove boxerky do obchodu, na mieste ich môžete porovnávať s ostatnými kúskami prádla a veľkosť určite trafíte.

Neurčitá zóna

Samostatnou kategóriou pánskej bielizne sú slipy. Buď ich milujete, alebo nenávidíte. Naša generácia má slipy stále zafixované ako vyťahané a deravé kúsky „dačoho“, čo má na sebe náš dedko. Toto však už slipy dávno nie sú. Nové trendy a móda zasahujú aj do odvetvia spodného prádla, ktoré je stále pôvabnejšie. Tu je správna veľkosť ešte viac dôležitá, pretože ich spodná časť obopína uzliny, ktoré musia byť v kľude. Pokiaľ je na ne dlhodobo vyvíjaný tlak, partner si uženie zdravotné problémy.

Pre divocha

Ako bonus je určite vhodné spomenúť tangá. Na toto každý chlap žalúdok nemá. Tento typ bielizne zvoľte len v prípade, že ich partner nosí na 100%, alebo vtedy keď má zmysel pre humor.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!