Už ako malé dievčatko ste snívali o tom, že budete najkrajšia nevesta na svete. Čas plynul, vaše názory aj sny sa menili, vy ste sa menili – rástli ste do krásy, spoznávali ste nových ľudí a jedným z nich bol aj váš budúci manžel. No jeden sen vám ostal – stále chcete byť najkrajšou nevestou. A tento sen sa ide stať skutočnosťou. A vo vás sa miešajú tie najzvláštnejšie pocity. Mix šťastia, radosti, nervov, stresu a pocitu, že nič nestíhate. Neviete sa dočkať, no zároveň to chcete mať za sebou. Hotová schizofrénia.

svadobný deň

Prípravy

Nesnažte sa všetko zvládnuť sama, nie ste superwoman a nikto to od vás ani nechce. Delegujte prácu, nikto predsa nepovie neveste nie. Zároveň nepodliehajte panike, keď sa vám niečo nepodarí – žiadna svadba nie je dokonalá, no každá svadba je nezabudnuteľná. Všetci vedia, že si musíte vybrať šaty, dohodnúť sobáš, vybrať miesto na hostinu, vybrať výzdobu, zohnať DJ-a, nechať vyrobiť pozvánky a poslať ich, upiecť svadobnú tortu a zákusky, jednoducho je toho vyše hlavy. Preto prijmite každú pomocnú ruku.

V jednoduchosti je krása

svadobné kvetyNepreháňajte to s dekoráciou, najkrajšia svadobná výzdoba je jednoduchá – biele návleky na stoličky, biele obrusy, kvety, ktoré máte rada, ale nie príliš veľa, aby svadobní hostia na seba videli, neprečačkajte ani tortu – jednoduché geometrické tvary, biely marcipán či fondán a hneď je najkrajšia na svete. Samozrejme, nemôže byť všetko biele, doplňte to napríklad zelenou farbou – servítky, sviečky či menovky na stole. Ale pamätajte, viac ako dve farby sú už veľa.

Nevymýšľajte s miestom

Nesnažte sa byť silou mocou výnimočná, kto z vašich blízkych a ľudí, na ktorých vám záleží, by prišiel na vašu svadbu, keby bola na Maldivách alebo v Karibiku? Takmer nikto, ukážte im, že vám na nich záleží. Ste zo Žiliny? Urobte svadbu v Žiline. Ste z Prešova? Urobte ju tam. Nekomplikujte to hosťom, už tak majú ťažkú hlavu z toho, aký svadobný dar vám kúpia. Áno, viem, to nie je nič oproti tomu, čo všetko musí mať v hlave nevesta.

Foto: pixmac.sk, naturalbornstupid a naturalbornstupid – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!