Viete si predstaviť život bez kozmetiky? Okrem klasického make-upu, by ste mohli zabudnúť aj na neodmysliteľný, ranný rituál – čistenie zubov pastou, čistenie pleti pleťovou vodou a sprchou bez sprchovacieho gélu. Aké pohľady by vás cez deň prenasledovali, bez použitia špirály, krycieho krému či dokonca deodorantu? Život bez kozmetiky by bol pre väčšinu žien, ale aj mužov, priam horor! Nie, nebojte sa, nemusíte všetky kozmetické prípravky hodiť do koša, stačí, ak si vyberiete kozmetiku, ktorá chráni životné prostredie a ktorá z vás spraví pravú, krásnu, prírodnú vílu… Bio kozmetika vpred!

Farbenie vlasov pomocou heny

Hena – známa prírodná farba; akási „atrapa“ trvalého tetovania. Rastlina hena sa už po celé stáročia, využíva pre svoje farbiace účinky a každý obyvateľ Orientu túto rastlinku využíva pre „skrášlenie“. Prírodná farba na vlasy, prirodzene, bez akýchkoľvek alergických reakcií, farbí vlasy a poskytuje im aj regeneráciu a hydratáciu. Máte problémy s lupinami, suchú pokožku a odrastené korienky? Namiesto klasickej, „chemickej“ farby na vlasy, použite henu, farbu z prírody. Jedinou nevýhodou je len úzka paleta odtieňov, pričom základnými odtieňmi sú: zlatý blond, gaštanová, orechová, medená, hnedá a čierna.

Prírodný deodorant

Vedci už dávno svet varujú, že používanie sprejov nepriaznivo vplýva na vrstvu ozónovej diery. Nemusíte sa vydať k Atlantiku, aby ste zachránili veľryby, stačí ak najprv začnete zachraňovať ozónovú dieru, už len tým, že si kúpite radšej prírodný deodorant. Uprednostnením deodorantu pred sprejom, spravíte možno oveľa viac, ako dobrodružnou cestou na druhý koniec sveta. Prírodné deodoranty sú založené na báze sťahujúcich a čistiacich účinkov jednotlivých zložiek (minerálne soli, aloe vera, levanduľa, ruža ), vďaka ktorým pri preniknutí potu na pokožku, okamžite eliminujú baktérie, ktoré sú zodpovedné za zápach. Zároveň tieto zložky regulujú potenie a nezanechávajú škvrny na oblečení.

Depilácia cukrovou trstinou

Leto je čas krátkych odevov a preto, krásne oholené nohy patria medzi základné povinnosti každej ženy. Žiletky, dámske strojčeky, peny na holenie pokojne zameňte za depiláciu cukrovou trstinou, ktorá pokožku zanecháva krásne hladkú a bez neželaného podráždenia. Orientálna depilácia, čiže pasta z cukrovej trstiny zaručuje dlhodobé oholenie, vhodné pre akékoľvek miesto na tele.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!