ŠperkyNie len oblečenie hovorí čo to o Vašej osobnosti, ale sú to práveže aj zaujímavé doplnky čo ju dotvoria. Aj bižutéria podlieha módnym trendom a použitým materiálom. S peknou a kreatívne vytvorenou bižutériou môžete byť originálna a vynikať.

Z ozdobou, ktorú nosíte by ste sa mali stotožniť a mala by vás charakterizovať. Vhodná bižutéria je ako vizitka. Preto by ste si mali dobre vyberať svoje doplnky k celkovému oblečeniu alebo príležitosti. O svoju bižutériu by ste sa mali aj správne starať. Ak ich budete mať uložené vo vhodne zvolených obaloch a vyhýbať sa situáciám mechanického poškodenia, vydrží vám aj roky.

Prstene pre dámy

Prstene nosili od nepamäti muži aj ženy. Veľký význam mali aj v cirkvi. Boli dlhé storočia súčasťou cirkevných tradícií a v súčasnosti ich stále nosia biskupi a pápeži na znak prepojenia s cirkvou.

Trend v nosení prsteňov stále pokračuje. Dnes sú teda neprehliadnuteľným módnym doplnkom skrášľujúcim väčšinou ženské ruky. Dámska ruka je krásna a jemná, preto si zaslúži výnimočnú ozdobu. Prstene sú teda nielen peknou ozdobou ženy, ale doplnia a zocelia celkový vzhľad.

Ozdobte sa retiazkou

Ak vám, milé dámy, niečo chýba na krku, určite ho skvelo doplní krásna retiazka. Eshop ejha.sk vás ozdobí prekrásnymi ligotavými retiazkami alebo jemnými retiazkami so vsadenými kryštálikmi. Pre rebelky máme retiazky v štýle Punk, ktoré sú veľkým módnym hitom. Sú netradičné a potešia každú rebelskú dušu.

Ejha.sk je internetový obchod s bižutériou

Internetový obchod ejha.sk ponúka rôzny sortiment bižutérie skladom a za výhodné ceny. Registrujte sa ešte dnes a získajte zľavu až 10% z nákupu. Pri nákupe nad 50 EUR poštovného hradíme za vás milé dámy.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Ilustračné foto: pixmac.sk, Maria Morri – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!