35-ročná americká speváčka Fergie, sa nechala počuť, že bude čoskoro mamičkou. Po roku manželstva, uvažuje aj s manželom nad prírastkom do rodiny. Média prinášajú informácie, že Fergin manžel, herec Josh Duhamel, túži po dieťati už dlhšiu dobu. Josh chce byť otcom, nie len na filmovom plátne v snímke Life as we know it, ale chce byť dobrým rodičom aj v skutočnosti.

Práve počas nakrúcania tohto filmu, prebehla médiami informácia o údajnej hercovej nevery so striptérkou Nicole Forrester. Udialo sa to vraj tak, že po nakrúcaní filmu, sa filmový štáb spolu s Joshom, vybrali prevetrať miestne podniky a namierili si to rovno do nočného klubu, kde mu blonďavá Nicole padla do oka. Od toho bol iba krôčik k tomu, aby skončili večernú zábavu na hoteli. Herec tieto tvrdenia popiera a Fergi svojmu manželovi nadovšetko verí a tvrdí, že Nicole si celú neveru len vymyslela. Nicole zašla až tak ďaleko, že okrem rozhovoru v rádiu, poskytla novinárom ďalšie prekvapujúce informácie. Údajne čakala s hercom dieťa. V týchto dňoch však informáciu o tehotenstve poprela, od tejto informácie sa dištancuje aj manželský pár. Na celom škandále si Nicole zarobila nemalú čiastku; rozhovory do novín a rádia či dokonca predaj celého príbehu do americkému magazínu, za ktorý zhrabla neuveriteľných 200 tisíc amerických dolárov, sú iste lákavými motívmi ku klamstvu.

Hoci bol tento škandál rozoberaný médiami dlhú dobu, manželia už na to zabudli a nerozlučne dokazujú celému svetu, že ich manželstvo je silné a tešia na založenie rodiny. Samotná speváčka prehlasuje, že o dieťa sa pokúsia ihneď po skončení jej speváckeho turné, s ktorým zažíva veľké úspechy. Vyzerá to teda tak, že na bábätko si pár musí ešte chvíľu počkať, pokým si Fergi nesplní všetky pracovné záväzky. Fergie sa však už teraz teší, že sa onedlho bude starať, nielen o svojho manžela a dvoch psov Summer a Saru, ale aj o svoje potomstvo…

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!