balenie darčekovČasto si lámete hlavu nad tým, ktorý darček by mohol Vášho priateľa potešiť a čo mu dať k najbližšiemu sviatku? Nie vždy je to jednoduché, pretože partner či priateľ už môže mať takmer všetko, čo potrebuje a Vy skôr hľadáte niečo špeciálne, čo by mu vytvorilo úsmev na tvári – teda niečo originálne. Buďte bez stresu a vychutnajte si našu „nádielku“ originálnych a vtipných darčekov, ktoré Vám prinášame práve v tomto článku pre Vašu polovičku.

Čo ho poteší?

Na začiatku by ste mali poznať jeho vkus. Ak má rád niečo originálne, skúste najskôr menej extravagantné kúsky, na ktorých si môžete otestovať jeho toleranciu k takýmto darčekom. Pokiaľ je Vášnivým cestovateľom, určite sa mu zapáči stieracia mapa, a to buď Európy, ale aj sveta. Stierať si tak môže všetky krajiny, ktoré už navštívil a mať tak prehľad o tom, kde by mal ešte zájsť, aby prebádal celú mapu. Medzi originálne darčeky pre mužov zaraďujeme aj celý rad hrnčekov určených na teplé nápoje, ktoré sú originálne svojou podtlačou, ale aj vzhľadom a prepracovaným dizajnom. Ak chce niekto pri pití kávičky či obľúbeného čaju zaujať svoje okolie, potom sú tieto hrnčeky ideálnym pomocníkom na to. Nielen hrnčeky, aj rôzne poháre na whisky či kovové kocky ľadu sú originálne darčeky, ktoré by ho mohli potešiť.

Stavte aj na vtipnosť darčekov

Ak poznáte svojho priateľa a viete, čo sa mu páči, potom rozhodne nie je na škodu, ak by ste stavili aj na vtipné darčeky. Medzi takéto vtipné darčeky pre mužov zaraďujeme napríklad čiapku s bradou Mikuláša, ktorá je v tomto období veľmi aktuálna, ale taktiež balíček záchrany po opici, ak to Váš priateľ s alkohol o čosi viac preženie. Neodmietne však ani žiadne typy ploskačiek, ktoré majú veľmi vtipnú podtlač alebo sú v zaujímavých prevedeniach, čo sa veľkosti a vzhľadu týka.

Vtipné aj originálne darčeky rozhodne stoja za Vašu pozornosť. Ak neviete, čo pre Vášho priateľa vymyslieť, tieto darčeky naplnia Vaše očakávania. Všetky sú dostupné na webe Bananagifts.sk a nie je ich tam málo!

Foto: pixmac.sk, Elisabeth Augusta Borchgrevink – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!