Teplomery ukazujú typicky zimné, mínusové hodnoty a tak je čas vytiahnuť zo skríň teplé pulóvre a poriadne sa na tohtoročnú zimu vyzbrojiť. Chladné počasie by však nemalo znamenať koniec módneho obliekania; skombinujte praktické požiadavky na zimné obdobie a noste trendy oblečenie, aj keď vonku mrzne! O tom, že sa to dá, vás isto presvedčia nasledujúce trendy zima 2010, ktoré si pre vás pripravili slávny módny návrhári…

Omotajte si okolo krku najnovšie trendy!
Tenká, látková šatka na krk, by momentálne mala visieť viac na vešiaku, ako na vašom krku. Hoci je šatka na nosenie v kurze, vymeňte všetky vaše šatky a šále za vkusný, dlhý šál, ktorý skvele vyhreje oblasť krku a tým vás ochráni pred možnými bolesťami hrdla. Ak argumentujete, že nemáte radi zimu a predovšetkým príliš hrubé oblečenie, iste vás poteší správa, že módni návrhári mysleli aj na vás a pripravili unikátnu novinku! Tohtoročná zimná móda 2010 sa bude niesť v znamení tzv. loop šálu; v preklade je to teplý úplet hadicového strihu. V praxi to znamená, že už nemusíte nosiť veľké roláky, ktoré vás hlavne v oblasti krku môžu svrbieť, stačí, ak si k pulóvru vezmete loop šál a konečne sa budete cítiť príjemne a zároveň budete vyzerať skvele!

Chráňte si hlavu štýlovou pokrývkou!
Patria do vašej módnej, zimnej výbavy tieto módne doplnky – čiapka, klobúk, šiltovka? Ešte nie? Tak to zmeňte; teplá, háčkovaná čiapka alebo imidžová, háčkovaná baretka sú hitmi tejto sezóny! Módni návrhári sa zrejme nechali uniesť rozprávkou Snehulienka a sedem trpaslíkov. Preto, ak chcete byť trendy, zmeňte sa na trpaslíka – nie vzrastom, ale s ich štýlovou čiapkou; kúpte si veľkú úpletovú čiapku, ktorej zadná časť bude voľne visieť a vytvorte si tak ležérny módny dizajn! Preferujete športové oblečenie a je vám ľúto, že chladné počasie vám nedovoľuje nosiť šiltovky? Nezúfajte; teplá šiltovka alebo čiapka so šiltom sú pre vás ideálne a zároveň sú tento rok aj v kurze!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!