Podnikanie a kariéra už dávno nie je doménou mužov avšak čoraz viac sa tejto oblasti života naplno venuje nejedna žena. Uspieť v dravom svete biznisu bez zľutovania však ani zďaleka nie je také ľahké, ako by sme si v prvom momente mohli myslieť. Či už ste zamestnaná alebo sama riadite úspešný podnik isto viete, že úspech nikdy nie je automatický. Jeho nevyhnutným predpokladom je držať sa moderných trendov v riadení ľudí, manažmente a marketingu. Dnes si však povieme niečo konkrétnejšie o špecifickej oblasti ako je on-line marketing a mobilné aplikácie.

office-620823_640

Biznis prináša široké možnosti ako napredovať niekedy je až príliš ťažké sa v nich orientovať. Kľúčom k úspechu je však dbať o to, aby sme naše podnikanie viedli v harmónii s hlavnými trendmi. Nemusíme aplikovať všetko možné stratégie či prístupy k riadeniu. Dôležité je viesť sa na vlne toho, čo do biznisu prinášajú aktuálne trendy.

Podnikajte mobilne – nie len na webe

S prudkým rozvojom mobilných zariadení, tabletov a smartfónov sa rovnako rýchlo rozvíja aj softvérové vybavenie a tvorba mobilných aplikácií na mieru. Predstavujú totiž ideálny nástroj ako sa dostať čo najbližšie k vašim súčasným i potenciálnym zákazníkom! Takmer 100% ľudí dnes používa dotykový telefón a 80% z nich je mobilných. To znamená, že takmer každého človeka môžete osloviť priamo cez jeho mobilný telefón, ktorý nosí neustále pri sebe. Mobilná aplikácia, ktorá môže mať nainštalovanú v mobilnom telefóne vám umožní kedykoľvek a kdekoľvek zaslať notifikáciu, pozvánku či akciovú ponuku prispôsobenú presne na mieru konkrétnemu užívateľovi. Začínate už aj vy vidieť skrytý potenciál vlastnej mobilnej aplikácie?

Uvedieme si malý príklad. Predstavte si ,že vediete úspešnú predajňu s dámskou obuvou s tromi pobočkami a dobre fungujúcim e-shopom. Vaše zákazníčky sa k Vám rady vracajú avšak vždy je to len na nich, kedy vás opäť navštívia. Čo tak vyvinúť nejakú aktivitu, aby sa k vám vracali oveľa častejšie? Ponúknite každej zákazníčke, že ak si stiahne vašu mobilnú aplikáciu získa ihneď zľavu 5% na aktuálny nákup. Pýtate s čo z toho máte? Jednorázovo ste síce zarobili o 5% menej avšak od tohto momentu, môžete vašu zákazníčku ihneď osloviť s aktuálnou ponukou, zľavou a výhodou pomocou jednoduchej notifikácie. Nemusíte už čakať, kým si sama na spomenie na vašu predajňu a zavíta ku vám. Môžete ju osloviť s jarnými či letnými novinkami alebo jej vytvoriť ponuku šitú na mieru podľa histórie jej nákupov.

E-shop v mobilnej aplikácii

Do vývoja mobilnej aplikácie možno zainvestujete určitú čiastku, avšak ostane vám navždy a zarobí vám nepomerne viac peňazí ako vás na počiatku stála. Môžete do nej napríklad zabudovať eshop. Vaše zákazníčky či zákazníci, tak už nebudú musieť navštevovať vaše rpedajne, jednoducho si tovar objednajú priamo zo svojho mobilu z pohodlia domova a možno to bude práve na základe vašej ponuky, ktorú im zašlete. Trend je proste jednoznačný – za minulý rok sa uskutočnilo 140 miliárd stiahnutí aplikácií v Apple Store. Práve preto by ste jednu z nich mali mať aj Vy! Profesionálnu tvorbu mobilných aplikácií vám rýchlo a lacno zabezpečí spoločnosť Eazi-Apps.sk.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!