Zaručený recept na úspech, šťastné manželstvo a kariérny vzostup jednoducho nejestvuje. Zoceľuje sa každou skúsenosťou, aj dobrou, aj nešťastnou, a o priaznivých životných podmienkach nemožno hovoriť, dokým nevyhovujú všetkým. A to nielen prvej dáme v rodine, ale aj jej manželovi a deťom.

Pekný pár

Je viac než chvályhodné, ak žena zostáva ženou, no v práci sa dokáže obracať ako nejeden chlap. Pritom sa ani nemusí navliecť do asymetrických montérok, nechutne pľuvať po pracovisku alebo sa domov z práce zastaviť na jedno veľké, svetlé a chladené. V súčasnosti je emancipovaných žien viac než kedykoľvek predtým. Rady sme sebestačné, zodpovedné a nezlomné. Teší nás, ak si na tie super šaty z novej kolekcie nemusíme prosiť od manžela, ale jednoducho vytiahneme vlastnú bankomatku a nákup je jedným ťahom vyriešený.

Avšak aj tu platí, že všetkého veľa škodí! Ak budete príliš úspešnou, workoholizmus si vás šikovne obmotá a vy nezbadáte ani to, ako rastú vaše deťúrence. Domácim úborom sa pre vás stane to, čo nosíte aj do práce. Veď čo ak zavolá šéf, že sa v papieroch vyskytol závažný problém? Čo ak vám zodpovednosť za rodinu, živobytie a sebestačnosť prerastie natoľko cez rozum, že namiesto online módnych katalógov sa preklikáte k hazardu? V súčasnosti vyhnúť sa článkom o blackjacku, nekompromisnej kartovej hre, čo sľubuje rýchlu a tučnú peňažnú výhru, je takmer nemožné. Peniaze, žiaľ, hýbu svetom, no inteligentné dámy si pre ne rozhodne nezničia svoj charakter a slušnú povesť.

Byť úspešnou, krásnou a zdravo vyzerajúcou je snom všetkých nežných bytostí. Na to, aby sa sen premenil v skutočnosť, treba odvahu, odhodlanie a predovšetkým dostatok voľného času. Ak po príchode domov z práce, vám ide zo desať detí pojesť ruky, pričom nemáte ani tušenia, kde sa práve nachádza váš nezodpovedný manžel, stávate sa preveľkou nešťastnicou!

Zodpovedná a úspešná nemôžete byť len vy, na takéto aktivity ste predsa dvaja. Manžel má byť oporou a deti treba nie okríknuť, ale naučiť samostatnosti a riešiť problémy primerané ich veku. Len tak si budete môcť dopriať večerný relax vo vani bez toho, aby sa vám vyklopkávalo na dvere, len tak si cez víkend vychutnáte tréning v posilňovni alebo zdravotnú prechádzku po západe slnka. Len tak si budete môcť povedať: „Som úspešná, krásna a mám tú najúžasnejšiu rodinku!“

Foto: pixmac.sk, J.K. Califf – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!