Už dávno neplatí, že make-up je len krycí krém, púder a nanajvýš špirála. Dnešná moderná žena, pod slovom make-up rozumie množstvo kozmetických pomocníkov, potrebných pre krásny, jednotný vzhľad tváre. Ak preferujete nahé líčenie, aj tu sa nezaobídete, prinajmenšom bez piatych až siedmych prípravkov. Pritom, výrazné líčenie nemusí hneď znamenať nevkus či umelý dojem; líčenie vo všeobecnosti by sa malo zamerať na správne líčenie očí, ktoré upútajú každého najviac. Romantické pohľady do očí, budú iste zaujímavejšie, ak budú vaše oči pekne namaľované…

Krásne, veľké oči – hotový magnet na mužov!
Čo myslíte, čím sa Brigitte Bardot na celé desaťročia, stala symbolom krásy a ženskosti? Krásnou postavou, bohatými vlasmi? Iste, aj tým! Ale ako prvý záber, ktorý kamera zachytila, bol očarujúci pohľad nového ideálu krásy! Oči sú vraj odrazom vnútornej krásy, no odhaliť skutočné, abstraktné bohatstvo sa môže podariť len keď vynikne aj vonkajšia krása! Brigitte sa to podarilo a zažila fenomenálny úspech, v ktorom hlavnú úlohu hrali jej krásne čierne oči, ktoré dokonale lemovala čierna linka a efekt dopĺňali, vytočené mihalnice. Možno sa práve slávna herečka, nechala inšpirovať najkrajšou egyptskou kráľovnou Kleopatrou, ktorej linka na oči zdobila jej každý zvodný pohľad.

Nová doba, nové možnosti a úspechy!
Vráťme sa však do 21. storočia; aké možnosti líčenia očí, ponúka táto moderná doba? Predovšetkým, ženy už nie sú odkázané na nehygienické výdobytky dávnych čias, medzi ktoré patrila napríklad očná linka vyrobená z rozdrveného uhlia. Dnes, si malé oči môžete zvýrazniť napríklad očnou linkou v ceruzke, vo fixke, v podobe prášku či tekutiny. Medzi 3 najobľúbenejšie očné linky, ktoré by mali tvoriť každý kozmetický kufrík, patria:

  1. linka ako ceruzka na oči – klasická linka, ktorá sa môže použiť na denné líčenie aj na výraznejšie, spoločenské líčenie.
  2. ceruzka ako kajalová ceruzka na oči – výrazná čierna farba, nerozmazáva sa a na očiach vydrží aj niekoľko hodín.
  3. fixka píšuca ako očná linka vo fixke – jej výhodou je ľahké líčenie, presné orámovanie očí zvládne aj začiatočník – vizážista.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!