Zdá sa vám, že to s partnerom v posteli už nie je také ako kedysi? Chceli by ste skúsiť niečo nové, ale neviete, ako to taktne a vhodne naznačiť vašej polovičke bez toho, aby sa urazil alebo si myslel, že ma malé mužstvo a začal hľadať cviky na zväčšenie penisu? Existuje niekoľko spôsobov, ako dosiahnuť to, čo chcete. Ako to môžete skúsiť?

love-806375_640

Porozprávajte sa

Prvou možnosťou je rozhovor. Nezačínajte ho však slovami: „Už ma to s tebou v posteli nebaví.“ Choďte na to opatrnejšie a taktnejšie – napríklad svojmu partnerovi prezraďte že vám kamarátka rozprávala o novej polohe/sexuálnej technike/či skúsenosti, ktorá zaujala aj vás a chcete to skúsiť tiež. Vy najlepšie poznáte svojho partnera a sama viete, akým spôsobom a štýlom mu máte povedať to, že chcete mať pri milovaní oblečené erotické body a v ruke bičík. Máte až 50% šancu, že partner vám odpovie áno.

Naznačte mu to

Ak nepatríte medzi tie, ktoré dostali do vienka dar slova, existuje ďalší spôsob, ako sa podeliť s partnerom o svoje sexuálne chúťky. Nájdite si erotický film, v ktorom sa bude diať to, po čom túžite a pozrite si ho s partnerom spoločne. Počas vami vyhliadnutej scény, len tak mimochodom, navrhnite partnerovi, že toto by ste mohli skúsiť spoločne. Nebudú potrebné žiadne dlhé predslovy a vy to spomeniete len akoby náhodou. Ak sa to bude páčiť aj vašej polovičke, určite bude súhlasiť. Ak si tým nebude istý, spýta sa vás, či by ste to chceli naozaj skúsiť, a keď mu poviete áno, dodáte mu odvahu, aby ste do toho spoločne išli.

Zoberte si to, čo chcete

Ak máte intímne chvíle nastavené tak, že vy ste tá dominantná, jednoducho si zoberte to, čo chcete. Bez ohľadu na to, či vám v tom bránia vaše čipkované nohavičky, partnerove prekvapenie, alebo denné svetlo. Ide jeden z najúčinnejších spôsobov, ako získať to, po čom túžite, pretože počas sexuálnych chvíľ funguje ľudský mozog inak, a tak je veľká šanca, že sa vám to bude páčiť obom.

Foto: pixabay.com