Večný problém nielen moderných žien. Nemusíte patriť k workoholičkám na to, aby ste nemali čas na cvičenie a nemusíte byť ani zarytou odporkyňou diét, aby ste nechceli samú seba trýzniť. Existuje vôbec nejaký spôsob, aby ste dokázali postupne chudnúť a nemuselo Vás to obrať o všetok čas, nervy a energiu?

zdravé chudnutie

Kilá je možné zhodiť aj inak a na chudnutie dokážu pomôcť aj iné metódy, vďaka ktorým sa zmení Vaša váha.

Tip č. 1 – v zdravom tele – zdravý duch

Chuť na jedlo nevzniká len tak sama od seba. Môže byť podmienená skutočným hladom, čo je prirodzené, ale aj Vašou mysľou, ktorú však dokážete ovplyvniť. Nemyslite na jedlo – nechajte sa občas rozptýliť niečím iným – nevšedným. Netrávte príliš veľa času v kuchyni a nevyhľadávajte reštaurácie na stretnutie s priateľmi. Namiesto rôznych nezdravých pokrmov si kúpte z času na čas ovocie, najmä banán a jablko.

Tip č. 2 – jedzte za stolom a doprajte si zdravé jedlo

Rýchle chudnutie je pomerne náročné, ale rozhodne k nemu môžete prispieť aj samotným sedením pri jedle. Tento psychologický faktor má prekvapivý účinok – ak jete postojačky, tak sa pravdepodobne venujete aj iným činnostiam. Prijmete tak oveľa viac kategórií, ako keby sedíte. Pri sedení sa na jedlo sústredíte a tým sa aj viac kontrolujete.

Tip č. 3 – oddychujte

Relax je jednoznačne dôležitý. V tejto rýchlej a uponáhľanej dobe je často zložité na chvíľu „vypnúť“, avšak rozhodne to vyskúšajte. Aj stres má totiž na svedomí to, aké číslo vidíte na Vašej váhe. Akonáhle budete mať stresovú prácu, nepomôžu Vám ani tabletky na chudnutie so skvelým prírodným zložením.

Chudnutie nie je zložité, ak skutočne poznáte všetky zásady. Vedzte, že na začiatku musí byť dostatočné odhodlanie a chuť zmeniť niečo.

Ilustračné foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!