Africké čierne mydloNa trhu prírodnej kozmetiky sa objavila novinka – Africké čierne mydlo. Svojou čiernou farbou zaujme návštevníka vašej kúpeľne na prvý pohľad. Je to čisto prírodný produkt, vyrobený z bambuckého masla a kokosového oleja. Bez farbív, chemikálií a parfumov. Aj to čierne sfarbenie získava v procese výroby, takže nie je nijako umelo dofarbovaný. Má príjemnú nevtieravú vôňu a vytvára jemnú krémovú penu. Vaše ruky zostanú po umytí jemné a hladké.

S africkým čiernym mydlom si však nemusíte umývať len ruky. Môžete ho použiť na celé telo a vlasy. Môžu ho používať ľudia, ktorí sú alergickí na klasické kozmetické výrobky. Pomáha vyčistiť pleť od nečistôt a tak zmierniť akné. Zároveň je vhodnou kozmetikou pre pokožku postihnutú ekzémami alebo vyrážkami. Suchú pleť výborne hydratuje, takže zostáva krásne jemná. Veľmi dobre pôsobí aj na pokožku hlavy. Hydratuje ju, čím sa znižuje výskyt nepríjemných lupín.

Ak vás táto novinka na trhu prírodnej kozmetiky zaujala, ale máte radi istý svoj zaužívaný štandard, je dobré vedieť, že sa dá zakúpiť aj tekuté africké čierne mydlo, dokonca aj tekuté africké čierne mydlo s vôňou. Tieto, ale aj iné prírodné produkty, nájdete pod značkou Akamuti®.

Rodinná firma Akamuti® sa zaoberá výrobou liečivých a kozmetických produktov. Zaujímavý nie je len nezvyčajný názov, ale aj filozofia tejto značky. Slovo akamuti pochádza z afrického jazyka a znamená „malý strom“ alebo „malá medicína“. To vystihuje výrobky značky Akamuti®, pretože ingrediencie, z ktorých sa vyrábajú, pochádzajú z rôznych stromov a majú liečivé účinky. Jednotlivé zložky na výrobu týchto produktov sú získavané v spravodlivom obchode, tzv. Fair Trade. Takže skutočná suma peňazí sa dostane ku skutočným dodávateľom. Tým sa podporuje rozvoj a obchod v týchto krajinách.

Začnime teda meniť svet od seba. Nasmerujme svoj životný štýl bližšie k prírode. Zároveň podporíme obchod založený na etických princípoch.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!