Čierny čaj – čaj anglických kráľov a kráľovien!
Poznáte typický anglický čaj? Ak zaň považujete čierny čaj, máte pravdu! Ak ste ho dokonca ochutnali, viete, že jeho chuť je horkastá. Aj preto, sa tento zdravý čaj, zvyčajne pije s mliekom, ktoré nielenže zjemní jeho silnú, výraznú chuť, no zároveň zvyšuje liečivé účinky tohto čaju. Preto, je mlieko a čierny čaj skvelá kombinácia! Nepokazte čierny čaj s mliekom tým, že doň pridáte cukor – bol by to hotový hriech!

Patríte k silným kávičkárom? Každodenné pitie kávy, často aj niekoľkých šálok nápoja kávových zŕn, sa už podpísalo na vašom zdraví? Nechcete sa vzdať kofeínu, kofeín totižto potrebujete k životu, no zároveň káva vám nerobí dobre na zdravie? Vymeňte kávy všetkých možných druhov za lahodný, čierny čaj! Čierny čaj vás ráno postaví na nohy a zaručí povzbudenie do života každodenných starostí aj radostí! Nadopuje vás aj cennými látkami -živiny ako flavonoidy, teín či vitamíny (napríklad B1), nenájdete nikde inde v takom množstve, ako v čiernom čaji!

Biely čaj – najlahodnejšia chuť čaju!
Aromatický, biely čaj je skutočným čajom gurmánov, alebo jednoducho všetkých tých, ktorí milujú čaje a jemnú, lahodnú chuť! Biely čaj má hneď niekoľko využití – biely čaj na chudnutie je však asi najznámejší. Naozaj, tento lahodný čaj nielenže skvele chutí, dokonca je považovaný za akýsi liek na chudnutie! Pitie tohto čaju, zaručuje rýchle naštartovanie metabolizmu a spaľovanie tuku; obezita tak môže byť len minulosťou! Navyše, tento čaj, vyrobený z najčerstvejších lístkov kamélie čínskej, obsahuje väčšie množstvo EGCG (epigalokatechin-3-galátu) ako čierny čaj. Táto látka slúži ako prevencia rakoviny, organizmus ďalej chráni aj pred vznikom rozličných kardiovaskulárnych ochorení. Pozitívne ovplyvňuje činnosť srdca a upchatie ciev je nemožné, ak pijete pravidelne biely čaj! Za kvalitu si však treba priplatiť, počítajte s tým aj pri nákupe bieleho čaju, ktorý je cenovo menej dostupný! Do zdravia, sa však oplatí investovať, alebo nie?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!