Už sa vám stalo, že ste pri listovaní ženského magazínu, zatúžili po dlhých vlasoch? Na to, aby ste si splnili svoju túžbu a mali rovnaké krásne, dlhé vlasy ako krásky z časopisov, nemusíte zarábať tisícky eur ako známe topmodelky. Zopár desiatok eur plne pokryje výdavky na predĺženie vlasov.

Prevratnou novinkou sú vlasové príčesky clip in – pravé vlasy, ktoré bravúrne zvládnu nápor všetkých vlasových pomocníkov. Tajomstvom úspechu je tzv. elongácia, čiže predĺženie, konkrétne predlžovanie vlasov. Už sa teda nemusíte obávať že žehlička na vlasy, alebo kulma na vlasy poškodia vaše vlasové pramene. Na teplom poškodené vlasy môžete pokojne zabudnúť; tieto unikátne vlasové príčesky sú odolné aj voči narušeniu vlasovej rovnováhy – tupírovanie alebo farbenie vlasov nie je pre tieto ľudské vlasy žiaden problém. Prajete si hravé, umelé vlny alebo rovné vlasy bez žehlenia? Už si nemusíte vyberať; clip-in vlasy dokážu splniť priania aj najnáročnejších zákazníčok! Buďte každý deň iná, majte každý deň iný účes; clip-in príčesky vám k tomu napomôžu!

Video návod: zakladanie Clip-in do vlasov.

Foto: Flickr.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!