Vianoce sú zaručene najkrajším ročným obdobím. A keď si odmyslíme každoročný zhon s výzdobou, kupovaním darčekov a potravín na štedrovečerný stôl idylka by by bola dokonalá.

Ak sa rozhodujete čo kúpiť na Vianoce svojim deťom, nie vždy je to ľahké. Samozrejme, že menšie ratolesti sa vedia úprimne tešiť aj z nejakej maličkosti. Celoročnú dobrotu detí by sa patrilo odmeniť nejakým milým darčekom z ktorého sa deti budú tešiť. Veď každá mama vám povie, že j na nezaplatenie vidieť tú povestnú iskričku radosti v detských očkách. No fantázia a nápaditosť sú veľké “čarodejnice” a tak niekedy už naozaj nevieme čo tentokrát vymyslieť…

darčeky pod stromčekom

Napríklad staršiemu synovi môžete darovať super nadupaný smartfón alebo vlastný televízor do jeho detskej izby. S tým čo kúpiť dospievajúcej slečne by takisto nemal byť problém. Na trhu sa každoročne objavujú nové parfumy, kozmetika a líčidlá. No ak dobre poznáte dcérin vkus môžete jej kúpiť aj nejaké šaty po ktorých túžila. Šaty na každú príležitosť sa hodí mať vždy poruke no nie? To vieme aj z vlastnej skúsenosti. A čo kúpiť tým najmenším? To nie je ťažká otázka, pretože hračkárstva sú plné dnešných moderných hračiek, no ak chcete aby vaše ratolesti niečo užitočné z hrania aj mali skúste im kúpiť hlavolamy. Hračky rozvíjajú potenciál detí, predstavivosť a fantáziu. Navyše sa naučia logicky riešiť úlohy, čo sa osvedčí v budúcnosti keď budú navštevovať škôlku či školu. Pretože aj dnes väčšina zabúda na to, že deti sú len deti a tak im kupujeme zväčša praktické veci a oblečenie. No nejaká hračka by sa najmä pre tých mladších mala pod stromčekom objaviť za každých okolností, aby mali o to väčšiu radosť. Skúste sa pri výbere zamerať najmä na tvorivosť, aby mali hračky nejaký úžitok a nezačali deti príliš skoro nudiť. Takými hračkami sú napríklad didaktické hračky, ktoré si deti zamilujú.

Foto: pixmac.sk, Dan Lundberg – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!