Chlapi sú večné deti. O to jednoduchší by teda mal byť výber darčeka pre opačné pohlavie. Avšak vybrať darček, ktorý je netradičný a originálny je čoraz ťažšie. Internet a obchody sú plné gýčových vecí, ktoré síce potešia, no rýchlo zapadnú prachom. Čo teda vymyslieť?

Azda neexistuje chlap, ktorý by aspoň raz v živote neostal pozerať na oblohu po prelete lietadla, s plnou hlavou snov a túžob. Vzniesť sa do oblakov je v mužskom ponímaní vždy niečo, čo sa vždy spájalo s dobrodružstvom, a obdivom, niečo adrenalínové a plné napätia. Niečo, na čo nemá každý.

Pošlite ho do oblakov! Nech je to váš priateľ, manžel, syn alebo otec, Pilotom Na Skúšku mu splní detský sen. Pod vedením profesionálneho pilota a inštruktora absolvuje kompletnú predletovú prípravu, zoznámi sa so základmi aerodynamiky, meteorológie a plánovania letu. Spolu s pilotom vykoná predletovú prehliadku a potom hurá do výšin! Vyskúša si pilotáž lietadla na vlastnej koži so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane nácviku núdzových situácií a postupov. Vyskúša si, ako s lietadlom bezpečne pristáť, ako ovládať palubné prístroje, aj to, ako správne komunikovať s riadiacou vežou. Bude jednoducho aspoň na chvíľu pilotom. A ak máte odvahu, poďte sa preletieť s ním!

Nie je nič krajšie, ako potešiť tých, ktorých máte najradšej. Na tento darček rozhodne len tak skoro nezabudnú. Chlapi jednoducho vzrušujúce zážitky zbožňujú! Venujte darčekový poukaz v elegantnom prevedení. Splnenie detských snov pre Vašich blízkych je teraz vo Vašich rukách a www.pilotomnaskusku.sk vám k tomu pomôže!