Vianoce sa blížia rýchlym krokom a väčšina z nás ešte nad darčekmi ani nezačala rozmýšľať. Je to aj vás prípad? Pokiaľ áno, tak vám to uľahčíme. Myslíte si, že keď vášho muža nepoznáme, nevieme čo potrebuje? Omyl! Medzi základné darčeky, ktoré potešia každého chlapa patria pánske parfémy. Takýto darček totiž nezapadne prachom v poličke. Je používaný, z chlapa robí sexuálny idol a vám sa páči, že vonia. Dokonalé však? Ako ale vybrať ten správny? Dá sa žiadaná vôňa trafiť? Áno, pokiaľ o mužovi niečo viete, a pokiaľ viete, kde voňavku hľadať.

Ideálna kúpa

Nákupy cez internet sú stále viac populárne. Pokiaľ ste to ešte neskúšali, prečo nezačať práve teraz? Čas strávený strkaním sa v obchode s ďalšími desiatkami ľudí nie je práve ideálne strávený čas pred Vianocami. Prečo si život trochu neuľahčiť? Prvým krokom medzi haldou obchodov je nájsť taký, ktorý má skvelý výber. S týmto vám pomôžeme. E-shop www.parfemycentrum.sk vám ponúka obrovské množstvo produktov, ktoré čakajú len na váš klik. Čo ešte ponúka tento obchod?

  • Prehľadne radený tovar
  • Garancia originálnosti produktov
  • Pravidelné akcie a zľavy až 30%
  • Vzorky vôní zadarmo
  • Zľavy pre stálych zákazníkov

No nie je to božské? Navyše už pri prvom nákupe obdržíte poukážku so zľavou 5% na ďalšie nákupy.

Stačí jeden klik…

… a darček je na svete. Ktorý parfém však vybrať? Korenistý, jemný, svieži? To je len na vás. Pri výbere vám pomôže zloženie vône.

Ak máte doma športovca, ktorý má rad pohyb a sviežosť, prekvapte ho vôňou citrusov – Gin Tonic Happy Hour Man. Limetka, pomaranč, mäta a levanduľa spôsobia osvieženie už pri prvom nádychu. Podobného razenia sú aj parfémy v akcii Azzaro Chrome Sport.

Pre vážneho a sebavedomého pána v obleku, ktorý je dominantný je ako stvorená vôňa James Bond 007. Zopár kvapiek a z vášho milovaného muža už nespustíte oči ani ruky.

Pokiaľ máte pocit, že potrebujete zohnať ťažšiu vôňu plnú živočíšna, vyskúšajte Paco Rabbanne 1 Million. Turecká ruža, škorica a vôňa kože spôsobia, že partner bude voňať ako alfa samec, ktorého si však môžete užiť len a len vy. Akcia na parfém stále trvá, takže máte šancu uloviť aj tento kúsok, ale aj mnoho ďalších.

Podobného razenia je aj Cuba Gold, z ktorej ucítite jazmín, vanilku, aj tabak. Nesklame ani fľaštička, ktorá je veľmi štýlová a pripomína robustnú cigaru.

Ak sa na základe opisu neviete rozhodnúť, využite parfémové poradenstvo, alebo vzorky zdarma. Do rozbaľovania darčekov máte stále dosť času, takže hor sa na vyberanie!

Vianoce bez problémov

Okrem skvelého výberu a množstva akcií vám e-shop www.parfemycentrum.sk život uľahčí ešte viac. Stačí keď si už pri objednávke vyberiete darčekové balenie voňavky v taške, alebo so stuhou v krabičke. Dar vám príde zabalený a vy máte o ďalšiu starosť menej.

Foto na titulke: Pixmac.sk, Andreas Hartmann – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!