Ak ste ani tento rok nepochodili u svojho manžela, keď ste mu ako darček pod stromček, darovali teplé ponožky, nezúfajte. Starší muži isto ocenia vaše gesto, ktorým dávate najavo, že zdravie vašich blízkych je pre vás prednejšie ako drahý a nepraktický darček na Vianoce. Váš otec alebo dedko, iste docenia vašu snahu a hrejivé ponožky ich úprimne potešia! Nechajte sa inšpirovať najobľúbenejšími vianočnými darčekmi všetkých mužov!

calvin-klein-obsession-toaletna-vodaAj starší muži môžu pekne voňať!

Hoci pánske parfumy, preferujú skôr mladšie ročníky, aj starší muži môžu pekne voňať! Zabudnite teda na rôzne antiperspiranty, deodoranty, spreje a doprajte otcovi či dedkovi, skutočne výnimočný darček – pánsky parfum. Ideálny vianočný darček pre otca je parfum, ktorý podtrhne jeho rozvahu a životné skúsenosti. Zároveň je čarovnou zmesou; osviežujúca a ľahká vôňa z limetky a korenia je to pravé!

Vášmu dedkovi iste sadne skôr jemnejšia vôňa, ale rovnako temperamentná. A tak, vianočný darček pre chlapa, ktorý je z vašej blízkej rodiny najstarší, no životom skúsený muž, by mal byť zmes rastlinných extraktov a drevitých aróm; korenisté vône do tejto kategórie nepatria.

Odporúčame: parfém Calvin Klein Obsession, ktorý získal ocenenie FIFI, čo je obdoba filmového Oscara vo svete vôní!

Cena dnes: 16,02 € (75ml) / 24,19 € (125ml)

Netradične klasické pánske ponožky!

Ak nechcete, aby váš otec či dedko, prechladli od nôh, určite im kúte teplé, pánske ponožky! Je váš otec aktívny športovec, miluje zimné športy a má rad zimné prechádzky? Potom sú pre neho zimné ponožky, alebo tiež športové ponožky, tým pravým! Prečo? Pretože tieto špeciálne ponožky, skvele regulujú teplotu a zároveň zaručujú odvod vlhkosti od pokožky. Chodidlá tak chránia pred chladnou zimou, zároveň im však nebránia v akomkoľvek pohybe. S týmito ponožkami vám iste nehrozia spotené nohy a zlá ochrana pred mrazmi!

Ak je obľúbenou činnosťou vášho starého otca, sledovanie televíznych noviniek či čítanie kníh pri kozube, iste ho potešia mäkké, pohodlné ponožky! Úsmev na tvári, mu vyčaria univerzálne ponožky – vhodné na pokojné oddychovanie aj počas pracovnej záťaži. Najlepším materiálom sú ponožky vyrobené z bavlny; bavlnené ponožky bránia k vzniku plesní či nepríjemných baktérií a znižujú tvorbu zápachu! Luxusné, hrejivé termoprádlo si tak zamiluje každý muž, bez ohľadu na vek!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!