Chceli ste mať vždy krásne dlhé vlasy alebo túžite po hustých a zdravo vyzerajúcich vlasoch? Blížia sa vianočné večierky, silvestrovské oslavy či plesová  sezóna a vy chcete zažiariť v nádhernom účese? V súčasnosti už nie je nič jednoduchšie. Metóda clip-in konečne dorazila od celebrít už aj k nám.

Paris Hilton vidíme v pondelok s krátkymi vyžehlenými vlasmi, v stredu na večierku má dlhé hravé kučery a v sobotu na party tancuje v nádhernom hustom vrkoči. Vlasy si celebrity vedeli vždy upraviť presne podľa seba a toho, kam sa chystajú. Clip-in vlasy sú jednoducho trendy!

Čo je clip-in?

Nie každá z nás bola obdarená hustými vlasmi. Niektoré ženy si vlasy nestrihajú aj tri roky po sebe a i tak nedosiahnu požadovanú dĺžku po pás alebo aspoň do polovice chrbta. Metóda clip-in vlasov spočíva v tom, že si na vlastné vlasy pripevníte pomocou sponiek dlhé pramene. Tie sú zostavené z kvalitných ľudských vlasov čo znamená, že vyzerajú úplne ako vaše a výsledný efekt zostáva maximálne prirodzený.

Ide teda o predlžovanie a zahusťovanie vlasov ktoré zvládnete do pár minút aj u seba doma kedykoľvek potrebujete. Keďže ide o ľudské vlasy môžete ich pokojne nosiť aj každý deň. Dajú sa žehliť, farbiť či upravovať kulmou spolu s vlastnými vlasmi.

Účes do spoločnosti

Internet ponúka mnoho rád na vytvorenie spoločenských účesov, no ak máte krátke alebo redšie vlasy veľa možností  nenájdete. Pomocou vlasov clip-in ľahko vytvoríte spoločenské účesy z nových dlhých a hustých vlasov predne podľa svojich predstáv. Clip-in vlasy môžete použiť nielen na plesy, ale i pre účes na stužkovú alebo dokonca na svoj svadobný deň. Upraviť vám ich môže bez problémov aj kaderníčka.

Sexy ofinka na počkanie

Clip-in neponúka iba dlhé pramene, ale aj ofinku – pokiaľ chcete k dlhým vlasom ofinu nemusíte bežať ku kaderníčke a nechávať si tie svoje skracovať, jednoducho si ráno pripnete ofinku a keď budete chcieť naspäť účes bez nej dáte ju dolu. Clip-in ofinu môžete použiť aj v prípade, že chcete tú svoju zahusťiť.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!