Kto by nepoznal puzzle. Dá sa pritom vynikajúco zabaviť, spája rodinu, priateľov a podporuje sústredenosť. Vynikajúci spôsob ako sa vzájomne združiť a tešiť sa z výsledku spoločnej práce. Táto skladačka bola hitom minulých rokov a stále ním ostáva. Poznali ju naše mamy, skladali sme ju my, radosť z nej majú aj naše deti. Existuje nespočetne veľa motívov, ktoré tvoria výsledný obrázok. Čo tak prekvapiť rodinu či blízkych a darovať im puzzle s vlastne vytvorenou fotografiou?

Vytvoriť fotopuzzle je úplne jednoduché. Stačí zopár krokov, pripraviť si vhodný obrázok a šikovní pracovníci vám o pár dní pošlú originálny darček priamo do vašich rúk. Tak teda, pripravte sa, začíname:

Kliknite na www.fotondo.sk. Práve tam nájdete dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť k tomu, aby ste mohli zrealizovať všetko potrebné na splnenie vášho originálneho malého sna. Celý proces vám zaberie iba zopár jednoduchých krokov, dôležité je, vybrať tú najlepšiu fotografiu, aby bol výsledný efekt dokonalý.

Puzzle z fotky predstavuje svojský darček k narodeninám alebo k iným významným či menej dôležitým udalostiam. Môže byť skvelou spomienkou na chvíle prežité s rodinou či priateľmi, ale môže poukazovať aj na úplne iné situácie. Je to iba na vás a na vašej tvorivosti a kreatívnosti.

Spoločnosť dbá na profesionálne spracovaný produkt, ktorý pripravuje z pravého puzzle kartónu. Môžete si vybrať či budete doma skladať 200, 500 alebo 1000 dielikov. Sú spracované naozaj precízne, tak, aby zaručovali dokonalý komfort pri skladaní. Ochranná fólia prispieva k jeho vysokej kvalite, preto sa nemusíte obávať prípadného poškodenia.

Puzzle z fotografie dostanete zabalené v originálnej krabičke, ktorú si môžete vybrať z ponúkaných predlôh. Na nej sa bude nachádzať aj názov, ktorý si zadáte podľa vášho vkusu pri vypĺňaní objednávky.

Ak by ste chceli mať svoj poskladaný obrázok neustále pred očami aby vám pripomínal nezabudnuteľné chvíle, môžete si k nemu zakúpiť aj originálny rámček. Je vyrobený presne na mieru vašej skladačky z elegantného hliníka, brúseného skla a pevného kartónu. Všetky objednávky sú spracované najneskôr do piatich pracovných dní a následne zasielané kuriérskou službou na miesto určenia.

Vyberte teda pre seba alebo obdarovaného najkrajšiu spomienku a zvýraznite jej výnimočnosť puzzle produktami. Ostatné už prenechajte na skúsených odborníkov z tímu www.fotondo.sk.