Domov – oáza harmónie, lásky, naše útočisko aj miesto, kde sme páni situácie. Každý túži po dokonalom teple rodinného krbu, či už krb je súčasťou domova, alebo nie. Z veľkej časti, pohodlie domova vytvára komfortný sedací nábytok; kuchynské stoličky, zúčastnené pri spoločných raňajkách, obľúbené kreslo, v ktorom sa najlepšie čítajú knihy alebo len malá, nenápadná taburetka, na ktorú nedáte dopustiť. Ako doma sa však môžete cítiť aj v práci; najmä ak si zvolíte pohodlnú stoličku, ktorá zaručuje správne, zdravé sedenie a je šetrná k chrbtici. Ak vás po pracovnom dni, predsa len bolí chrbát, uvoľnite sa v relaxačnom kresle, ktoré vám dopraje dokonalú masáž!

Kancelárska stolička – nastavte si ju tak, aby vás z nej nebol chrbát!

Ak pracujete v kancelárii, kancelárska stolička je vaša dobrá známa. Aby bola aj vaša najlepšia kamarátka, z ktorej vás nerozbolí hlava resp. chrbát, je nevyhnutné, vybrať si tú správnu stoličku. Veď niekoľko dlhých hodín denne, pracovná stolička musí uniesť váhu vášho tela a čo najlepšie sa vám prispôsobiť. A túto základnú úlohu zvládne len skutočne kvalitná stolička k počítaču, ktorá by mala spĺňať nasledovné kritéria; iba otočná stolička s nastaviteľnými oporami rúk, chrbta, hlavy a krku, môže zabezpečiť správne sedenie za počítačom. Takisto, stolička by mala byť aj výškovo nastaviteľná, a mala by byť vyrobená z materiálu, ktorý dobre odvetráva; kožená stolička predstavuje ideálne sedenie pri počítači.

Relaxačné kreslo – rýchla a dokonalá, uvoľňujúca masáž!

Po namáhavom dni, vám iste dobre padne uvoľňujúci relax. A čo tak na tento účel vyskúšať relaxačné kreslo? Hoci masážne kreslo nie je lacnou záležitosťou, relax v tomto kresle zaženie aj najväčší stres, či bude jeho príčinou výška faktúry za toto skutočne luxusné, no výnimočné kreslo, alebo nie. Toto jedinečné pohodlné kreslo, skvele nahradí ruky masérov, navyše nemusíte nikam chodiť ani sa prispôsobovať termínom u masérov; uvoľňujúca masáž prostredníctvom kresla, je teda dlhodobou investíciou, avšak s rýchlou návratnosťou. Ďalšou výhodou je aj to, že si sami volíte stupeň uvoľnenia, možnosti relaxácie aj čas potrebný na oddych.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!