Horúce letné dni sú ako stvorené na návrat k prirodzenému výzoru. Vymeňte čiernu linku, tmavé očné tiene a červený rúž za letnú, hravú inšpiráciu. Transparentný púder, vodeodolná špirála a lesk na pery vám úplne postačia! Letná, dekoratívna kozmetika vyzýva ženy k návratu k prírode! „Nahé líčenie“ je trendy!

Bez letnej výbavy ani na krok!

Viete, čo by vaša letná výbava mala obsahovať? Poznáte už, bez ktorých kozmetických výrobkov sa neoplatí odísť z domu? Pribaľte si do kabelky, okrem flakónu vášho obľúbeného parfumu, aj púder, špirálu a lesk, a budete mať za každých okolností, všetko pod kontrolou. Milujete make-up a predstava, že by ste sa ho počas horúčav mali vzdať, vám naháňa strach? Zabudnite na komplexy, vaša pleť potrebuje oddych od nánosov krycieho krému! Lesknúcu pleť prekryte len púdrom, najlepšie s čiastočkami minerálov, ktorá poskytne pokožke aj dôležité, výživové látky a tak udrží pleť v pohode a bez lesku, aj počas tropických horúčav. Navyše, púder póry neupcháva, a tak nespôsobuje vznik rôznych nedokonalostí pleti.

Žiadny vodník! Iba krásne, dlhé riasy!

Aj špirála potrebuje v lete renováciu. Vymeňte starú špirálu za vodeodolnú, ktorá udrží vaše riasy po celý deň krásne dlhé a zhustené! Na kúpalisku si vás už nikto nepomýli s vodníkom, ale s hriešnou „femme fatale“. Navyše, dobrá vodeodolná špirála, dodá riasam, okrem objemu, aj potrebné, ochranné látky. Mnohé špirály obsahujú aj ochranný filter proti slnečnému žiareniu.

Zvodné pery vďaka lesku

Červený rúž si radšej odložte na večernú party, alebo posedenie v luxusnej reštaurácii. Na letný deň sa hodí obyčajný lesk na pery, ktorý dokáže vykúzliť neobyčajné zvodné pery. Správnym, módnym odtieňom je jemná, staroružová a odtiene niektorých druhov ovocia. Sladké marhuľové, svieže melónové alebo žiarivé malinové pery sú absolútnymi hitmi tejto sezóny! Už žiadne pery natreté leskom, ktorý sa lepí! Vyberte si lesk na pery, ktorý bude vaše pery aj hydratovať, a poskytovať im prirodzenú výplň a lesk! Lesk je šmrnc!