My ženy milujeme nákupy, ale ako inak – nemôžeme za to. Hlavný problém je, že všetky výklady sú presklenné a my tam zbadáme kabelku ktorú jednoducho potrebujeme. No a čo že ďalších dvadsať v podobnej farbe už mám doma a mnohé z nich som na svetlo ešte ani nevytiahla? Táto je iná, priestranná a hodí sa k tým akciovým topánkam ktoré sa chystám kúpiť po tejto kabelke.

Čoho však naozaj nikdy nie je dosť (a teraz všetky súhlasne prikývnete) je spodné prádlo. Ruku na srdce – každá z nás rada zájde z času na čas do luxusnej predajne a pri pohľade na čierne saténové tangáčiky nám oči svietia jasnejšie než baterky. Okamžite sa v nich vidím a predstavím si dychtivý pohľad partnera ktorý aj zabudne že plánuje ďalší večer stráviť za počítačom pri práci. Veď všade čítam ako moderný muž potrebuje odísť zo stereotypu a partnerka má byť kreatívna lebo inak si môj drahý nájde inú čučoriedku. A na originalitu nevyhnutne musím mať niekoľko zásob spodného prádla. Baví ma byť raz jednoduchou ženou v bielej, romantickou v ružovej podprsenke a inokedy šelmou v červenom. Obmieňam to podľa nálady. Veď prečo nie. Chcem sa cítiť dobre a byť peknou aj sama pred sebou.

Čo ma prepadlo v poslednej dobe sú eshopy. Vyhnem sa tak nudnej predavačke ktorá aj tak iba stojí pri pokladni a skúma moju postavu kým ja si hľadám svoju veľkosť. Radšej si večer pri šálke kávy pozriem stránky so spodným prádlom. Aj tak svoj notebook zapínam každý večer, tak nech aspoň robím niečo užitočné.

Páčia sa mi rôzne kreatívne erotické kostýmy a iné vychytávky ktoré si odvážim dať iba za dverami spálne. Narazila som na www.loly.sk kde majú konečne moju veľkosť a sedí to na mne ako uliate čo sa nestáva vždy. Navyše ma prekvapili ceny – sexy kostým s perím ktorý mi nevezme z peňaženky viac ako dvacku? Tuším, že opäť doplním šatník… Čo už. Som žena a tak mám právo byť trošku márnivá na seba a svoje potreby.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!