Skutočne existuje diéta, ktorá funguje…a bez jojo efektu?! Možno aj vy ste jedna z tých, ktorej sa kilá držia ako kliešť a to aj napriek tomu, že je už mesiac po sviatkoch. Možno aj vy pravidelne listujete v ženských časopisoch a skúšate nové a nové diétne novinky.

Prestaňte už trápiť svoje telo a psychiku nezmyselnými diétami a radšej stavte na zeleninu vo vašom jedálničku. Áno, možno vám to pripadá ako otrepaná pesnička, avšak zelenina je zárukou úspechu. Prirodzene, keď sa doposiaľ zelenina objavila vo vašom tanieri len výnimočne, nečakajte, že dokážete zo dňa na deň prejsť iba na zeleninu a ešte sa tváriť ako vám chutí. Ide o proces. Postupne zvyšujte denné dávky zeleniny. Najskôr môžete začať raňajkami. Skúste nahradiť vaše obľúbené sladké pečivo (áno, my vieme, že vám neskutočne chutí) krajcom celozrnného chleba s nátierkou, uhorkou a paradajkou. A čo tak chutný zeleninový vývar a zapekaná brokolica so syrom? Po čase si telo tak zvykne na pravidelnú dávku zeleniny, že si ju bude samo žiadať. V počiatočných fázach konzumujte zeleninu ako predjedlo alebo ju používajte ako oblohu k hlavnému jedlu. Čím viac zeleniny budete konzumovať tým viac kíl bude ubúdať. Rovnako dôležitý je prísun ovocia. To dodá telu potrebný zdravý cukor. Zdôrazňujeme slovo zdravý. Vo výrobkoch na trhu nájdete cukor, avšak ten ma od zdravého na míle ďaleko. Ide o rafinované cukry, ktoré robia vo vašom organizme iba šarapatu. V neposlednom rade je potrebné spomenúť dostatok tekutín. Nemyslíme tým sladké limonády a kávu. To teda nie. Neperlivá voda a čaje sú pre vaše telo a pre vašu líniu najideálnejšie. Neperlivú vodu si môžete ochutiť kolieskom citróna alebo ktorýmkoľvek druhom ovocia. V tomto prípade taktiež platí pravidlo postupného zvyšovania dávok, a to v prípade, že v súčasnosti pijete minimum tekutín. Zo dňa na deň, z týždňa na týždeň zvyšujte príjem tekutín a určite uvidíte výsledky. Toto všetko neznamená, že máte celé dni jesť iba zeleninu, ovocie a nalievať sa hektolitrami vody. Cieľom je aby ste sa naučili tieto potraviny častejšie zaraďovať do svojho jedálnička.

Na záver sa treba dotknúť problematiky cvičenia resp. pohybu. V tomto prípade taktiež neodporúčame extrémy. Žiadne trápenie sa vo fitness centre. Prirodzený pohyb t.j. rýchlejšia chôdza bude úplne stačiť. Rovnako sa vyhýbajte eskalátorom a výťahom. Používajte zásadne len schody. Chôdzou po schodoch si nielenže budujete kondíciu, ale aj formujete lýtka, ktoré potom môžete ukázať na obdiv vo vaše minisukni či šortkách. Veď jar sa pomaly, ale isto blíži

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!