Túžba mnohých žien – mať zdravé, krásne nechty, priviedla odborníkov k myšlienke aplikácie gélu na nechty. Nechty vyzerajú prirodzene, sú ľahké a praktické. Navyše, nebránia prirodzenému rastu nechtu, a tak máte o dokonalú manikúru postarané až na 3-4 týždne! Aj preto, sa gélové nechty stali skvelou bodkou imidžu súčasnej ženy.

Nikdy predtým, sa nechtová kozmetika nemohla pochváliť takým tvorivým prístupom a takým širokým spektrom zákazníčok. Drobné vzory nechtov – bodky, pásiky, kvetiny; elegantná klasika, s bielym lemom na vrchole nechtu, ktorou predchodkyňou je francúzska manikúra, ale aj extravagantná kombinácia farieb a ozdôb. Mladé maturantky, ktoré sa pre gélové nechty rozhodnú v čase stužkových slávností, staršie ženy, ktoré si potrpia na dokonalú úpravu rúk ale aj verné zákazníčky, ktoré radi experimentujú s novinkami nechtovej kozmetiky. Ak vás takáto manikúra zaujala, môžete navštíviť odborné, nechtové štúdia alebo si gélový, nechtový dizajn vyčariť doma po svojom. „Gélovky“ sú proste in, medzi najnovšie trendy patria aj akvarijný efekt, piercing či 3D zdobenie nechtov!

Foto: pixabay.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!