Slnko vykuklo spoza mrakov a čoraz intenzívnejšie sa na nás usmieva. Hlási príchod teplých letných dní. A my si hovoríme konečne teplo. K letu patrí krásne, do bronzova opálená pokožka. Kto by ju nechcel mať? Na druhej strane nás zo všetkých strán varujú pred nebezpečenstvom slnečného žiarenia bez správnej ochrany. Ako vyriešiť túto dilemu?

Bioderma ako jediná ponúka ideálne riešenie. Photoderm BRONZ. Pomôže nám opáliť a zároveň sa nespáliť. Photoderm BRONZ okrem vysokej ochrany pred UVA a UVB žiarením, obsahuje aj unikátny patent Bunkovej BIOprotekcie. Dve látky, ektoin a manitol, nám dokonale ochránia našu DNA.

Ako vznikol tento patent bunkovej BIOprotekcie?

Výskumníci z francúzskej spoločnosti Laboratoire Bioderma využili poznatky o baktériách žijúcich v púšti. Práve v púšti je extrémne prostredie. Na jednej strane vysoké denné teploty a na strane druhej nízke teploty v noci. Aby baktérie v tomto nevyrovnanom prostredí prežili, vytvárajú si ochranný pancier. Vylučujú látku ektoin, ktorý na seba naviaže vodu, obaľujú sa touto zmesou a dokonale si chránia bunky DNA. To im pomáha prežiť. Týmto princípom si aj my chránime naše bunky DNA, ktoré nedokážeme ochrániť pred slnečnými lúčmi inými ochrannými produktmi. Ďalšou látkou je manitol, ktorý nám vychytáva voľné radikály, negatívne ovplyvňujúce pokožku.

A prečo sa rozhodnúť pre Photoderm BRONZ?

Vďaka patentu bunkovej BIOprotekcie sme dokonale chránení do hĺbky a nemusíme sa báť žiadnych „strašiakov“, o ktorých nám hovoria v súvislosti so slnením. A zároveň budeme krajšie, intenzívnejšie a dlhšie opálení. Photoderm Bronz obsahuje látky, ktoré pri kontakte so slnečným žiarením podporujú tvorbu pigmentu. Ten sa rovnomerne vyplavuje na povrch pokožky. A my sa môžeme tešiť nádherne bronzovému opáleniu.

Photoderm BRONZ nájdete v troch variantách. Novinkami tohto leta sú Photoderm BRONZ SPF 50+ fluid na tvár a Photoderm BRONZ SPF 50+ sprej na telo a tvár. Tretím produktom je Photoderm BRONZ SPF 30 sprej na telo a tvár. Pre viac informácií navštívte stránku spoločnosti www.bioderma.com.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!