Životné tempo sa neustále zrýchľuje. Jeho negatívny vplyv sa podpisuje na telesnom i duševnom zdraví človeka. Prídu chvíle, keď zdravotné ťažkosti pociťujeme čoraz intenzívnejšie. Vtedy si uvedomíme, že zdravie je naozaj cenným pokladom a treba sa oň príkladne starať. Jedným zo spôsobov ako svojmu organizmu dopriať vytúžený a hlavne zaslúžený oddych sú pobyty vo vychýrených kúpeľoch Tatranská Polianka.

Známe klimatické kúpele ležia v samotnom srdci Vysokých Tatier. Dôležitú úlohu pri liečbe pacientov zohrávajú priaznivé klimatické pomery. Svieži a čerstvý vzduch je nezaplatiteľným pomocníkom pri riešení chorôb dýchacieho ústrojenstva a alergií.

Tatranská Polianka a samotné kúpele využívajú v plnej miere dar, ktorý nájdete len v oblasti Vysokých Tatier. Hádate správne. Je ním čerstvý vzduch. Ideálne klimatické pomery sú základom klimatoterapie, ktorá právom patrí medzi základné liečebné metódy. Skvelým a účinným doplnkom základnej liečby je inhalačná terapia.

Kúpele Tatranská Polianka – splnenie sna pre náročných

Nestačia vám ku šťastiu wellness procedúry v podobe relaxačných masáží, liečivých zábalov, perličkových kúpeľov, pobytu v saune či soláriu? Potom ste na správnom mieste. Tatranská Polianka ponúka všetko, po čom túži srdce náročného klienta. Pýchou tejto oblasti sú okolité národné parky. Slovenský raj, PIENAP, NAPANT a samozrejme TANAP sú skvostom Slovenska a lákadlom pre turistov. Neexistuje človek, ktorého by neočarila svojím pôvabom panenská príroda Slovenska v oblasti Tatier. Rok 1922 sa zapísal do dejín objavením rozprávkovej Važeckej jaskyne. Perlou Tatier a lákadlom turistov sú dve Demänovské jaskyne. Je vašou vášňou história? Chcete vidieť na vlastné oči hrady a kaštiele o ktorých ste toľko čítali? Nie je nič jednoduchšie, pokiaľ sa nachádzate v tejto tatranskej oblasti. Na vysokom brale sa vypínajú múry starobylého Ľubovnianskeho hradu, ktorý je spojený s menom Mórica Beňovského. V stredoveku vznikol najväčší hrad strednej Európy. Tento prívlastok si Spišský hrad nesie aj v súčasnosti. Ak cítite, že spomínané hrady dostatočne nenasýtili hlad po historických vedomostiach, zostávajúce chúťky môžete uspokojiť v historickom meste Kežmarok.

Krásne prostredie slovenskej tatranskej prírody, kúpele lemované štítmi majestátnych hôr snúbiace sa s historickými skvostami tejto oblasti v spojení s prvotriednymi službami, sú magnetom priťahujúcim turistov zo Slovenska i zahraničia.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!