V partnerskom vzťahu by chcela byť určite takmer každá jedna žena. Predstava o vzťahu cez ružové okuliare však nie je vždy zákonite aj realitou. Táto krásna ilúzia sa často odohráva na začiatku každého randenia a pretrváva zväčša dovtedy, pokiaľ nepríde spoločný život a zaužívaný stereotyp. Potom je vo vzťahu naozaj veľmi dôležité jeho aktívne udržiavanie a rozvíjanie. Ak sa o to, čo je medzi vami a vašim partnerom, nestaráte, potom sa rýchlo stane, že už budete spolu len zo zvyku a dôležité veci zo vzťahu sa vytratia.
16topzena
Jednou z nich je pozornosť na partnera. Ak si ho nebudete všímať, venovať mu svoj čas a nebudete sa o neho zaujímať, nastane problém. Ako žena často vyžadujete alebo vám aspoň určite dobre padne počuť komplimenty na vašu adresu. Avšak, nemali by ste zabúdať na to, že aj mužovi je nutné dať z času na čas vedieť, že je pre vás stále atraktívny. Veľmi dôležité je aj vzájomné počúvanie sa a reagovanie. Ak máte medzi sebou komunikáciu typu „jedným uchom dnu, druhým von“, je náročné udržiavať plnohodnotný rozhovor.

Čas je nenahraditeľný

Bez spoločne stráveného času a rovnakých záujmových aktivít bude váš vzťah len ťažko niekam napredovať. Práve aktivitami si vytvárate spomienky a zažívate momenty, ktoré sú pre pár dôležité. Ničnerobením sa akurát tak dostanete do hádok, pretože nebudete mať iné na práci. Buďte nápaditými a trávte čas rôznymi druhmi činností, chodievajte na výlety, športujte, vyrazte si sa večeru, do kina či len tak pozvite k sebe priateľov a zabavte sa.

V neposlednom rade je v partnerskom vzťahu dôležitý sex. Ak si prestanete byť navzájom fyzicky príťažliví či stratíte chuť jeden na druhého, príde naozaj veľký problém, pretože je prirodzené, že sexuálne potreby sa skôr či neskôr dostavia a bude ich potrebné ukojiť. A ak to nenájdete vo spoločnej spálni, môže prísť k nevere a stroskotaniu vzťahu. Preto by ste mali byť kreatívnou, aktívnou a vášnivou.

Ilustračné foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!